29 Серпня, 2018 р., 13:01
24 серпня  в с.Хроли відзначили день села,День Державного Прапора і День Незалежності України. Організували свято спільними зусиллями Роганської об’єднаної територіальної громади, Роганського будинку культури, Пономаренківського сільського клубу також до організації свята долучився колектив «Аеліта» та ансамбль «Сузір’я» будинку культури сел. Елітне.
23 Серпня, 2018 р., 13:42
27 років тому здійснилась споконвічна мрія українців про свою незалежну, суверенну і вільну державу. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий шанс  - бути господарями на своїй квітучій землі.
23 Серпня, 2018 р., 13:30
«Несмотря на сложность обстановки, в которой батальону пришлось вести оборонительный бой в районе Рогани (отход соседей за р. Роганка, недостаточное количество артиллерии и боеприпасов к ней), батальон стойко удерживал свой район обороны.» Військова історія