28 Вересня, 2021 р., 09:21
Виконавчий комітет Роганської селищної ради оголошує конкурс  -    на  вакантну посаду головного спеціаліста з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та території виконавчого комітету Роганської селищної ради; -    на вакантну посаду заступника начальника відділу юридичної, реєстраційної роботи та роботи з персоналом. Претенденти на посади повинні мати повну вищу профільну освіту, вільно володіти державною мовою, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або за профілем бажано. Прийом документів для участі у конкурсі здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Інформацію про умови конкурсу можна отримати за адресою Харківська область, Харківський район, сел. Рогань, вул.1-го Травня, 1,  тел.740-71-61.
31 Серпня, 2021 р., 16:49
Виконавчий комітет Роганської селищної ради оголошує конкурс  -    на  вакантну посаду спеціаліста 1 категорії (спеціаліст АПК) виконавчого комітету Роганської селищної ради. Претенденти на посаду повинні мати повну вищу профільну освіту, вільно володіти державною мовою, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або за профілем бажано. Прийом документів для участі у конкурсі здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Інформацію про умови конкурсу можна отримати за адресою Харківська область, Харківський район, сел. Рогань, вул.1-го Травня, 1,  тел.740-71-61.
05 Липня, 2021 р., 15:30
Роганська селищна рада оголошує конкурс на  вакантну посаду  начальника юридичного відділу  виконавчого комітету Роганської селищної ради. Претенденти на посаду повинні мати повну вищу профільну освіту, вільно володіти державною мовою, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або за профілем бажано. Прийом документів для участі у конкурсі здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Інформацію про умови конкурсу можна отримати за адресою Харківська область, Харківський район, сел. Рогань, вул.1-го Травня, 1,  тел. 740-71-61.
17 Травня, 2021 р., 16:00
Роганська селищна рада оголошує конкурс на  вакантну посаду спеціаліста 1 категорії відділу  соціального захисту населення виконавчого комітету Роганської селищної ради. Претенденти на посаду повинні мати повну вищу профільну освіту, вільно володіти державною мовою, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або за профілем бажано. Прийом документів для участі у конкурсі здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Інформацію про умови конкурсу можна отримати за адресою Харківська область, Харківський район, сел. Рогань, вул.1-го Травня, 1,  тел. 740-71-61.
30 Квітня, 2021 р., 11:41
-    на  вакантну посаду спеціаліста 1 категорії Відділу земельних відносин виконавчого комітету Роганської селищної ради. -    на  вакантну посаду спеціаліста 1 категорії виконавчого комітету Роганської селищної ради.
01 Березня, 2021 р., 12:37
-    на  вакантну посаду спеціаліста 1 категорії виконавчого комітету Роганської селищної ради. Претенденти на посаду повинні мати повну вищу економічну освіту, вільно володіти державною мовою, стаж роботи в органах місцевого самоврядування бажано. Прийом документів для участі у конкурсі здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Інформацію про умови конкурсу можна отримати за адресою Харківська область, Харківський район, сел. Рогань, вул.1-го Травня, 1,  тел.740-71-61.
25 Січня, 2021 р., 16:00
-    на  вакантну посаду спеціаліста 1 категорії загального відділу   виконавчого комітету Роганської селищної ради; -    на посаду спеціаліста 1 категорії виконавчого комітету Роганської селищної ради. Претенденти на посаду повинні мати повну вищу освіту за фахом, вільно володіти державною мовою, стаж роботи в органах місцевого самоврядування бажано. Прийом документів для участі у конкурсі здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Інформацію про умови конкурсу можна отримати за адресою Харківська область, Харківський район, сел. Рогань, вул.1-го Травня, 1,  тел.740-71-61.