15 Липня, 2024 р., 11:33
Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що редагування у ПРРО цін товарів здійснюється шляхом редагування номенклатури товарів. Користувачу необхідно перейти у меню «Довідники», обрати необхідний товар для редагування, натиснути на обраний товар лівою кнопкою миші або навпроти обраного товару натиснути на іконку для редагування у режимі налаштування та внести необхідні зміни.
15 Липня, 2024 р., 11:31
Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що у безкоштовному мобільному застосунку «Моя податкова» від ДПС доступні сервіси для фізичних осіб – підприємців. Зокрема:
12 Липня, 2024 р., 13:20
Чи поширюється на господарство пільга зі сплати єдиного податку 4 групи, МПЗ, орендна плата за землю, якщо згідно переліку територій № 309 віднесені до територій, які знаходяться на території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси?
12 Липня, 2024 р., 13:20
Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що відповідно до п.п. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 та п. 175.1 ст. 175 розд. IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку - резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року.
12 Липня, 2024 р., 08:21
Хочеш відчути справжню міць сталевого кулака Збройних Сил України? Приєднуйся до Військовий інститут танкових військ НТУ "ХПІ"! Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету “ХПІ” запрошує на навчання за спеціальностями: “Озброєння та військова техніка”; “Військове управління”; “Забезпечення військ (сил)”. Стань справжнім офіцером – захисником своєї Батьківщини! Встигни подати документи до 20 липня до Військовий інститут танкових військ НТУ "ХПІ" Контактна інформація Телефони для довідок: 099-764-17-34; 063-853-43-85; 098-548-25-92. Сайт інституту: https://vitv.mil.gov.ua Facebook: https://www.facebook.com/VITV.NTU.KhPI/ Instagram: https://www.instagram.com/v.i.t.v_n.t.u_k.p.i/ E-mail: vitv.ntu.hpi@post.mil.gov.ua
11 Липня, 2024 р., 17:13
Фестиваль українського кіно містить 18 стрічок. У програмі гіти та фільми-події, визнані як закордоном, так і на батьківщині. Це стрічки, якими українці можуть пишатися. Щоб долучитися до показів, зареєструйтеся на платформі та оберіть фільми. КІНОКЛУБ Всеукраїнська мережа
11 Липня, 2024 р., 17:11
Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що у разі зміни місцезнаходження або місця проживання суб’єкт господарювання для перереєстрації ПРРО має подати Заяву про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F 1316605) з позначкою «Перереєстрація».
11 Липня, 2024 р., 17:09
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що платник податків самостійно визначає необхідність подання уточнюючих декларацій у разі, якщо у майбутніх податкових періодах він виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
10 Липня, 2024 р., 16:59
Комунальна установа «Обласний центр підготовки населення до національного спротиву» Харківської обласної ради проводить набір слухачів для проходження курсу базової загальновійськової підготовки.
10 Липня, 2024 р., 12:55
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захист споживачів