22 Травня, 2024 р., 09:49
У Головному управлінні ДПС у Харківській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань застосування РРО/ПРРО.
22 Травня, 2024 р., 09:46
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) встановлено, що платник податку на доходи фізичних осіб має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у п. 166.3 ст. 166 ПКУ. До даного переліку включається сума витрат платника податку на оплату допоміжних репродуктивних технологій згідно з умовами, встановленими законодавством, але не більше ніж сума, що дорівнює третині доходу у вигляді заробітної плати за звітний податковий рік (п.п. 166.3.6 п. 166.3 ст. 166 ПКУ).
22 Травня, 2024 р., 08:30
Дослідницький центр Імідж-контроль проводить опитування потреб мешканців деокупованих територій України
21 Травня, 2024 р., 10:32
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» повідомляє, що Проєкт DECIDE у співпраці з Міністерством освіти та науки України ініціює проведення Всеукраїнського соціологічного дослідження щодо сприйняття громадськістю реформи профільної середньої освіти.
20 Травня, 2024 р., 12:34
У нелегкі часи, які переживає зараз наша країна у зв’язку з російською військовою агресією, багато неповнолітніх українців, бажаючи допомогти своїм родинам і країні, намагаються працевлаштуватися, шукають роботу. Це цілком можливо, адже неповнолітні особи у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.
20 Травня, 2024 р., 10:58
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела та суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору можна скористатися мобільним застосунком «Моя податкова». Завантажити застосунок можна на мобільний телефон на платформі iOS (в App Store) та на платформі Android (в Google Play).
20 Травня, 2024 р., 10:56
Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що відповідно до ст. 166 Податкового кодексу України (далі -  ПКУ) визначено право платника податку на податкову знижку, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування.
20 Травня, 2024 р., 09:25
Шановні мешканці Роганської громади!
18 Травня, 2024 р., 09:55
18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Рівно 80 років тому, на світанку, в будинки кримських татар увірвалися солдати та оперативники НКВС. У той час як чоловіки були на фронті, переважно жінок, дітей та літніх людей насильно змусили покинути власні домівки, лишивши на збори лічені хвилини. Жорстоко, без жодних пояснень кримських татар загнали у товарні вагони, щоб відвезти їх за тисячі кілометрів від Батьківщини. Цей жах 80 років тому перетворився на реальність для представників корінного народу України. Ці події стали історією, яку ми не маємо права забути.
17 Травня, 2024 р., 15:38
Система охорони здоров’я продукує величезну кількість відходів, які можуть бути небезпечними. Неправильне поводження з медичними відходами ставить під загрозу громадське здоров’я як через прямий вплив, так і через загострення екологічної кризи. Адже високий рівень утворення відходів і низькі показники вторинного перероблення призвели до того, що в Україні до 90% медичних відходів потрапляють на сміттєзвалища.