18 Квітня, 2024 р., 15:40
В межах проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» Програма DOBRE проводиться опитування представників громадських та благодійних організацій, ініціативних груп та активістів Балаклійської, Малинівської, Мереф’янської, Роганської, Старосалтівської та Чугуївської територіальних громад.
18 Квітня, 2024 р., 10:13
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2023 року. Податковим кодексом України (далі – ПКУ) передбачено випадки, відповідно до яких платники звільнені від подання податкової декларації про майновий стан і доходи.
18 Квітня, 2024 р., 10:12
«Головне управління ДПС у Харківській області проводить конкурс з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави на 2024 рік.
18 Квітня, 2024 р., 10:10
Для допомоги платникам податків – фізичним особам при складанні податкової звітності Державна податкова служба України розробила відеоролик «Предзаповнення декларації про майновий стан і доходи за даними інформаційних баз ДПС та подання її до контролюючого органу».
17 Квітня, 2024 р., 11:42
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п.п.174.2.3 п.174.2 ст.174 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) вартість будь-якого об’єкта спадщини (подарунку), що успадковуються спадкоємцем від спадкодавця – нерезидента оподатковується за ставкою, визначеною п.167.1 ст.167  ПКУ.
17 Квітня, 2024 р., 11:41
Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що для формування та надсилання документів звітності в електронній формі платник податків може скористатися Електронним кабінетом ДПС https://cabinet.tax.gov.ua/.
16 Квітня, 2024 р., 14:54
З 31 травня по 02 червня 2024 року проводяться Всеукраїнські змагання з відбору кандидатів до складу національної збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених 2025» з адаптивних видів спорту, які відбудуться 08-16 лютого 2025 року у м. Ванкувер та м. Вістлер, Канада.
16 Квітня, 2024 р., 09:17
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п.п. 170.14.3 п. 170.14 ст. 170 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) визначення загального мінімального податкового зобов’язання фізичним особам здійснюється контролюючими органами за податковою адресою таких осіб.
16 Квітня, 2024 р., 08:59
Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що ст. 166 Податкового кодексу України (далі -  ПКУ) визначено право платника податку на податкову знижку, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування.