Роганська громада

Харківська область, Харківський район

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ" РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Директор

Ришкін Віталій Олександрович +380939402633

Адреса

Україна, 62481, Харківська обл., Харківський р-н, селище міського типу Рогань, ВУЛИЦЯ КУЛЬТУРИ, будинок 66А

 

Назва гуртка

ПІБ керівника

Номер телефону

Група

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

Місце проведення

1

Вокальне мистецтво

Толстих Галина Борисівна

0990520575

І група

 

13:30 – 14:15

 

 

13:30 – 14:15

 

 

Роганський ліцей

 

14:30 – 15:15

 

 

14:30 – 15:15

 

 

 

 

 

 

16:20 – 16:55

 

 

ІІ група

14:20 – 15:05

 

 

15:15 – 16:00

15:25 – 16:10

 

14:00 – 14:45

15:15 – 16:00

 

 

16:10 – 16:55

 

 

14:55 – 15:40

V група

 

15:25 – 16:10

18:15 – 19:00

 

17:05 – 17:55

 

16:00 – 16:45

 

 

 

 

18:00 – 18:45

 

16:55 – 17:40

 

 

 

 

18:55 – 19:40

 

17:50 – 18:35

 

 

 

 

19:50 – 20:35

 

18:45 – 19:30

 

 

2

Гурток Таеквондо

Шатова Юлія Сергіївна

0971658182

І група

17:15 – 17:45

 

17:15 – 17:45

 

17:15 – 17:45

 

 

Пономаренківський ліцей

17:50 – 18:20

 

17:50 – 18:20

 

17:50 – 18:20

 

 

ІІ група

15:30 16:15

 

15:30 16:15

 

15:30 16:15

 

 

16:20 – 17:05

 

16:20 – 17:05

 

16:20 – 17:05

 

 

ІІІ група

18:30 – 19:15

 

18:30 – 19:15

 

18:30 – 19:15

 

 

19:20 – 20:05

 

19:20 – 20:05

 

19:20 – 20:05

 

 

 

 

3

Гурток Шахи

Кошелєв Михайло Анатолійович

0966004955

І група

13:30 – 14:15

 

13:30 – 14:15

 

 

9:00 – 9:45

 

Пономаренківський ліцей, Роганський ліцей

14:20 – 15:05

 

14:20 – 15:05

 

 

9:55 – 10:30

 

ІІ група

 

13:30 – 14:15

 

13:30 – 14:15

 

 

 

 

14:20 – 15:05

 

14:20 – 15:05

 

 

 

ІІІ група

 

15:15 – 16:00

 

15:15 – 16:00

 

 

 

 

16:05 – 16:50

 

16:05 – 16:50

 

 

 

IV група

16:30 – 17:15

 

16:30 – 17:15

 

 

12:30 – 13:15

 

17:20 – 18:05

 

17:20 – 18:05

 

 

13:25 – 14:10

 

 

 

4

Театральний гурток

Шпирна Олеся Олександрівна

0500313534

І група

 

 

 

 

 

9:00 – 9:45

13:30 – 14:15

Роганський академічний ліцей, Пономаренківський ліцей

 

 

 

 

 

9:50 – 10:35

14:20 – 15:05

ІІ група

 

 

 

 

 

10:40 – 11:25

15:10 – 15:55

 

 

 

 

 

11:30 – 12:15

16:00 – 16:45

ІІІ група

 

 

 

 

 

13:00 – 13:45

9:00 – 9:45

 

 

 

 

 

13:50 – 14:35

9:50 – 10:35

IV група

 

 

 

 

 

14:40 – 15:25

10:40 – 11:25

 

 

 

 

 

15:30 – 16:15

11:30 – 12:15

 

 

5

Гурток Пісочної анімації

Юдіна Дарія Андріївна

095581612

І група

 

16:00 – 16:45

 

16:00 – 16:45

 

 

 

Пономаренківський ліцей, Роганський ліцей

 

16:55 – 17:40

 

16:55 – 17:40

 

 

 

ІІ група

 

17:50 – 18:35

15:00 – 15:45

17:50 – 18:35

 

10:00 – 10:45

 

ІІІ група

16:00 – 16:45

 

 

 

16:00 – 16:45

 

 

16:55 – 17:40

 

 

 

 

 

 

17:50 – 18:35

 

 

 

 

 

 

 

6

Гурток Англійська мова для дошкільнят

Сафонова-Попівняк Ірина Олексіївна

0507053590

І група

9:00 – 9:20

 

 

9:00 – 9:20

 

 

 

ДНЗ №1, ДНЗ №2

ІІ група

9:30 – 9:55

 

 

9:30 – 9:55

 

 

 

10:05 – 10:30

 

 

10:05 – 10:30

 

 

 

ІІІ група

 

9:00 – 9:25

10:10 – 10:35

 

9:00 – 9:25

 

 

 

9:35 – 10:00

10:45 – 11:10

 

9:35 – 10:00

 

 

IV група

 

10:10 – 10:35

9:00 – 9:25

 

10:10 – 10:35

 

 

 

10:45 – 11:10

9:35 – 10:00

 

10:45 – 11:10

 

 

 

7

Вокальний гурток

Кіпоть Ольга Володимирівна

0990968853

І група

14:30 – 15:15

 

15:25 – 16:10

 

16:20 – 17:05

 

 

Роганський ліцей

15:25 – 16:10

 

16:20 – 17:05

 

17:15 – 18:00

 

 

ІІ група

17:15 – 18:00

 

17:15 – 18:00

 

18:10 – 18:55

 

 

18:10 – 18:55

 

18:10 – 18:55

 

19:00 – 19:45

 

 

ІІІ група

16:20 – 17:05

 

 

15:25 – 16:10

15:25 – 16:10

 

 

 

8

Гурток Малювання

Зволейко Ксенія Володимирівна

0666963204

І група

 

14:40 – 15:25

 

13:50 – 14:35

 

 

 

Роганський академічній ліцей

 

15:30 – 16:15

 

14:40 – 15:25

 

 

 

9

Гурток Пісочна анімація

І група

 

 

14:45 – 15:30

 

14:45 – 15:30

 

 

 

 

15:35 – 16:20

 

15:35 – 16:20

 

 

 

10

Гурток Тхеквандо

Доморніков Сергій Олександрович

0939390123

І група

15:25 – 16:10

 

15:25 – 16:10

 

15:25 – 16:10

 

 

Роганський ліцей

16:15 – 17:00

 

16:15 – 17:00

 

16:15 – 17:00

 

 

ІІ група

 

15:25 – 16:10

 

15:25 – 16:10

 

 

 

 

16:15 – 17:00

 

16:15 – 17:00

 

 

 

 

11

Гурток Регбі

Куценко Сергій Валерійович

0994999027

І група

 

 

 

 

 

11:35 – 12:20

11:35 – 12:20

Пономаренківський ліцей

 

 

 

 

 

12:25 – 13:10

12:25 – 13:10

ІІ група

 

 

 

 

 

9:00 – 9:45

9:00 – 9:45

 

 

 

 

 

9:55 – 10:40

9:55 – 10:40

 

 

 

 

 

10:45 – 11:30 

10:45 – 11:30 

 

12

Гурток Хореографії

Ткаченко Юлія Петрівна

0631009253

І група

17:45 – 18:30

 

 

17:45 – 18:30

 

 

12:00 – 12:45

Роганський ліцей

18:40 – 19:25

 

 

18:40 – 19:25

 

 

12:55 – 13:40

ІІ група

 

18:45 – 19:30

 

 

18:45 – 19:30

 

13:50 – 14:35

 

13

Гурток Хореографії

Бірюкова Вероніка Володимирівна

0634219353

І група

16:30 – 17:15

 

15:00 – 15:45

 

 

 

 

Роганський ліцей

17:20 – 18:05

 

15:50 – 16:35

 

 

 

 

ІІ група

 

 

17:00 – 17:45

16:30 – 17:15

 

 

 

 

 

17:50 – 18:35

17:20 – 18:05

 

 

 

 

 

 

18:10 – 18:55

 

 

 

ІІІ група

 

 

13:30 – 14:15

14:30 – 15:15

 

 

 

 

 

19:00 – 19:45

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь