(НАТИСНУТИ ДЛЯ ПЕРЕХОДУ НА САЙТ ВІДДІЛУ)

25 Жовтня, 2019 р., 09:09
22.10.2019 року на базі Пономаренківської ЗОШ I-III ст. був проведений семінар вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Роганської селищної ради. Тема семінару: Компетентнісний підхід у навчанні молодших школярів. На семінарі було проведено ранкову зустріч. На уроках природознавства у 3 класі використовувались ментальні карти з метою формування та розвитку ключових компетентностей учнів. На уроці української мови у 4 класі використовувались нетрадиційні методи, прийоми та міжпредметні зв’язки.
25 Жовтня, 2019 р., 09:07
21 жовтня 2019 року на базі Роганського аграрного ліцею відбувся одноденний тренінг за підтримки The Lego Foundation для вчителів, які навчатимуть учнів у 2019/2020 н.р. У тренінгу взяли участь 27 педагогів Пісочинської ОТГ, Роганської ОТГ та Циркунівської ОТГ. Тренінг провела методист КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Прасол Ірина Олександрівна.
25 Жовтня, 2019 р., 09:05
На виконання Обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини», затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2019 року № 817-VІI (XVІІІ сесія VІІ скликання), із метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, формування громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, із нагоди Дня української писемності та мови 17.10.2019 був проведений обласний фестиваль ораторського мистецтва, присвячений 125-річчю від дня народження О. Довженка, за темою «Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла в життя (О.Довженко)» серед учнів 10–11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області.
25 Жовтня, 2019 р., 09:03
16 жовтня 2019 року на базі Роганської гімназії відбувся семінар-практикум міжшкільного методичного об’єднання класних керівників ЗЗСО Роганської селищної ради Харківського району Харківської області на тему «День захисника України: традиції та сучасність», метою якого було розширення знань про історію славного українського козацтва; розвиток вміння аналізувати, систематизувати, критично мислити; виховування патріотизму, гуманізму, поваги до традицій українського народу.
15 Жовтня, 2019 р., 13:24
15 Жовтня, 2019 р., 13:20
8 жовтня 2019 року у КВНЗ ХАНО відбувся  науково- методичний семінар для директорів закладів позашкільної освіти у межах методичного марафону.
07 Жовтня, 2019 р., 09:14