КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА"
В.О. Директора
Дубова Тетяна Вікторівна +380635257177
Адреса
Україна, 62483, Харківська обл., Харківський р-н, селище Докучаєвське, УЧБОВЕ МІСТЕЧКО ХНАУ ІМ. В.В. ДОКУЧАЄВА РОГАНСЬКИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ
РОЗКЛАД
занять тренерів-викладачів КЗ «Роганська КДЮСШ» на 2021/2022 навчальний рік
№ з/п |
Вид спорту |
П.І.Б. тренера |
Назва, рік |
Понеділок |
Вівторок |
Середа |
Четвер |
П’ятниця |
Субота |
Неділя |
Місце проведення |
1 |
Легка атлетика |
*Дерябін Євген Володимирович |
ПП-1 |
14.00-15.30 |
14.45-16.15 |
|
|
|
09.00-10.30 |
|
Пономаренківський ліцей |
2 |
ПП-1 |
|
16.30-18.00 |
14.00-15.30 |
|
|
10.45-12.15 |
|
|||
3 |
БП-1 |
15.45-18.00 |
|
15.45-18.00 |
|
15.45-18.00 |
12.30-14.45 |
|
|||
4 |
БП-1 |
18.45-20.30 |
|
18.45-20.30 |
|
18.45-20.30 |
15.00-17.15 |
|
|||
5 |
Кікбоксинг |
Ісаєв Магомедсаїд Масхудович |
ПП-1 |
14.00-15.30 |
|
14.00-15.30 |
|
14.00-15.30 |
|
|
Сел. Докучаєвське |
6 |
ПП-1 |
15.45-17.15 |
|
15.45-17.15 |
|
15.45-17.15 |
|
|
|||
7 |
БП-1 |
17.30-19.45 |
|
17.30-19.45 |
|
17.30-19.45 |
08.00-10.15 |
|
|||
8 |
Футбол |
Забурдайло Віталій В’ячеславович |
ПП-1 |
|
19.00-20.30 |
|
|
|
09.00-10.30 |
09.00-10.30 |
Роганський ліцей |
9 |
ПП-1 |
|
|
|
19.00-20.30 |
|
10.35-12.05 |
10.35-12.05 |
|||
10 |
ПП-1 |
|
17.15-18.45 |
|
|
|
12.30-14.00 |
12.30-14.00 |
Роганський академічний ліцей |
||
11 |
ПП -1 |
|
|
|
17.15-18.45 |
|
14.15-15.45 |
14.15-15.45 |
|||
14 |
Волейбол |
*Загорська Оксана Володимирівна |
ПП-1 |
|
14.40-16.10 |
|
14.40-16.10 |
|
09.40-11.10 |
|
Роганський академічний ліцей |
15 |
ПП-1 |
|
16.20-17.50 |
|
16.20-17.50 |
|
11.20-12.50 |
|
|||
16 |
Волейбол |
*Даниленко Олександр Миколайович |
ПП-1 |
15.15-16.45 |
|
15.15-16.45 |
|
|
11.10-12.40 |
|
ХНАУ ім. В.В. Докучаєва |
17 |
ПП-1 |
17.00-18.30 |
|
17.00-18.30 |
|
|
12.55-14.25 |
|
|||
18 |
Баскетбол |
*Тихонов Андрій Ігорович |
ПП-1 |
|
15.15-16.45 |
|
15.15-16.45 |
15.00-16.30 |
|
|
ХНАУ ім. В.В. Докучаєва |
19 |
ПП-1 |
|
17.00-18.30 |
|
17.00-18.30 |
16.45-18.15 |
|
|
|||
20 |
Важка атлетика |
*Трегуб Євген Миколайович |
ПП-1 |
17.00-18.30 |
|
17.00-18.30 |
|
17.00-18.30 |
|
|
ХНАУ ім. В.В. Докучаєва |
21 |
ПП-1 |
18.45-20.15 |
|
18.45-20.15 |
|
18.45-20.15 |
|
|
|||
22 |
Гирьовий спорт |
*Трегуб Костянтин Миколайович |
ПП-1 |
17.00-18.30 |
|
17.00-18.30 |
|
17.00-18.30 |
|
|
ХНАУ ім. В.В. Докучаєва |
23 |
ПП-1 |
18.45-20.15 |
|
18.45-20.15 |
|
18.45-20.15 |
|
|
|||
24 |
Волейбол |
*Бочкіна Марина Миколаївна |
ПП-1 |
15.40-17.10 |
|
|
|
14.40-16.10 |
08.00-09.30 |
|
Роганський академічний ліцей |
26 |
Шахи |
Криворученко Микола Якович |
ПП-1 |
|
14.00-15.30 |
|
|
13.30-15.00 |
10.00-11.30 |
|
Роганський академічний ліцей |
27 |
ПП-1 |
|
15.45-17.15 |
|
|
15.15-16.45 |
11.45-13.15 |
|