22 Червня, 2024 р., 08:00
Сьогодні, 22 червня, в День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні - ми схиляємо голови перед загиблими у цій жорстокій війні. Цей день є нагадуванням про неймовірну кількість жертв, які поніс наш народ у боротьбі за свободу та незалежність.
18 Червня, 2024 р., 15:12
Дуже приємно, що до проєкту активно приєднуються наші мешканці. Вони надзвичайно скромні та не хочуть потрапляти на фото, але ми безмежно вдячні за їхній внесок та підтримку. Їхня допомога – це справжнє свідчення небайдужості та згуртованості нашої громади. Особливо хочемо відмітити наших офіцерів громади, які не лише виконують свої службові обов’язки, але й активно долучаються до волонтерських ініціатив. Своїм прикладом вони показують, наскільки важливими є проєкти, що спрямовані на розвиток і покращення нашого спільного життя. Далі буде ще більше новин та позитивних змін. "Відновлюємо нашу громаду разом!”. Проєкт реалізується за підтримки Фонду “Партнерство за сильну Україну” та Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ. PAUCI Foundation
13 Червня, 2024 р., 17:56
На панельній дискусії «Приналежність, прозорість та доброчесність у відновленні» ми обговорили ключові питання створення прозорої та підзвітної системи відновлення. Це важливо для підтримки доброчесності в процесі відбудови за участі донорів, уряду, громадянського суспільства та приватного сектору.
12 Червня, 2024 р., 17:37
Цей день присвячений всім тим, хто дарує свою кров, рятуючи життя. Донорство крові – це не лише акт милосердя, але й щоденна потреба громадян України. На сьогодні потрібно сотні літрів крові для операцій з важкими пораненнями, лікування тяжких захворювань, аварій та надзвичайних ситуацій.
12 Червня, 2024 р., 17:00
Сьогодні, 12 червня 2024 року, відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства, спеціалістів сектору надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, офіцера поліції та представників Міжнародної неурядової організації “Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту” (CIVIC).
12 Червня, 2024 р., 08:56
День перший. Сьогодні я відвідала Міжнародну конференцію з питань відновлення України — Ukraine Recovery Conference, URC2024, що розпочалася у Берліні. Моя мета — знайти можливості для розвитку та відбудови нашої Роганської громади. Конференція об'єднала учасників з усього світу для обговорення міжнародної підтримки, необхідної для відновлення, реформування та модернізації України.
11 Червня, 2024 р., 17:00
Чи пам'ятаєте ви про «Рейтингове голосування Молодіжного проєкту»?
07 Червня, 2024 р., 14:54
Ви запитаєте, а що ж там з проєктом «Відновлюємо нашу громаду разом!», про який ви так багато писали взимку? З великим задоволенням відповідаємо.
05 Червня, 2024 р., 16:20
Про утворення робочої групи з безпеки та соціальної згуртованості та затвердження положення про робочу групу з безпеки та соціальної згуртованості
04 Червня, 2024 р., 12:19
4 червня світ відзначає Міжнародний день безневинних дітей, які постраждали від агресії. Ця дата нагадує нам про найбільш беззахисних та невинних жертв конфліктів. Для нас цей день має особливе значення - Україна вшановує пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації. Маленькі українці продовжують страждати від жорстокої війни. Цей день надає можливість звернути увагу світової спільноти на страшну проблему нашого сьогодення!