Велике свято, подарунки для малечі та святковий феєрверк для всіх. У селі Хроли, відзначили кілька свят одразу.

Дата: 29.08.2018 13:01

24 серпня  в с.Хроли відзначили день села,День Державного Прапора і День Незалежності України. Організували свято спільними зусиллями Роганської об’єднаної територіальної громади, Роганського будинку культури, Пономаренківського сільського клубу також до організації свята долучився колектив «Аеліта» та ансамбль «Сузір’я» будинку культури сел. Елітне.

Розпочалося дійство о 17.00 годині з привітань селищного голови Шевченка Ф.С. та заступника голови Харківської райдержадміністрації Малишевої О. В. , які привітали жителів зі святом та нагородили стрічкою та подарунками почесних жителів громади. Також на свято завітала та висловила слова вітання депутат Харківської обласної ради,голова Постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму – Мураєва В.О.

Жителі громади були активними учасниками конкурсів і глядачами цікавого концерту зокрема, за участю колективівнародний хор «Жайвір» (кер. А. Дудка), народний вокальний колектив «Мрія» (кер. А. Кириченко), вокальні колективи «Берегиня» (кер. О. Косинова), арт-студія «Експромт» і  дитячий вокальний квартет «Мозаїка» (керівник І. Нетіс), зразковий колектив народного танцю «Зоряна» (кер. Н. Пензєва), колектив естрадно-сучасного танцю «Ексклюзив» (кер. Н. Колісник), танцювальна студія «Атлантіс» (кер. М. Лементаренко) і танцювальний колектив «Веселка» (кер. Ю. Савицька) та інші, Всі юні артисти, що приймали участь у святі, отримали морозиво від депутата Харківської обласної ради Валерії Мураєвої. Всі охочі пригощалися смачною польовою кашею.

Завершилося свято святковим салютом та запальною дискотекою.