04 Серпня, 2018 р., 14:38
Виконавчим комітетом Роганської селищної ради продовжуютсья роботи з благоустрою футбольного поля.Розвиток спорту — один із головних напрямків в роботі Роганської селищної ради. Адже спорт — це здоров’я, це виховання успішних, цілеспрямованих особистостей,а найголовніше це дозвілля молоді нашої громади.
24 Липня, 2018 р., 15:55
24.07.2018 Виконавчим комітетом Роганської селищної ради шляхом співфінансування з Харківською обласною державною адміністрацією, було розпочато ремонті роботи на дорозі загального користування місцевого значення сполученням м. Харків - с. Хроли в межах Роганської обєднаної територіальної громади.
11 Липня, 2018 р., 15:46
    Депутат Роганської селищної ради Микола Сапелкін за безпосередньої підтримки голови Харківської ОДА Юлій Світличної, разом із небайдужими мешканцями с. Хроли Роганської ОТГ, встановили та благоустроїли новий дитячий майданчик по вул. Олімпійська 3.