15 Липня, 2024 р., 09:07
З Днем, який нагадує нам, що ми вільні, єдині та незалежні. Бажаємо відчувати приналежність до української родини, де б ви не були. Бути собою у Харкові, Львові, Києві, Херсоні та Криму. Бути українцем в Іспанії, Італії чи Америці. Говорити українською всюди, де її розуміють. Прославляти Україну там, де про неї мало знають. Це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки та продовжують боротися сучасники, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити. Вітаємо кожного українця з його святом, з Днем української державності!
10 Липня, 2024 р., 11:54
Демінери Данської ради у справах біженців (DRC) працюватимуть у нашій громаді над очищенням території від мін та інших вибухонебезпечних предметів. Ця робота триває поступово — крок за кроком. Проте вона критично важлива для нашої з вами безпеки.
07 Липня, 2024 р., 08:00
Вітаємо вас зі святом! Ви є справжньою гордістю нашої нації, втіленням мужності, відваги та патріотизму. Незламний дух є прикладом для всіх нас. Щоденною сумлінною службою, високим професіоналізмом та рішучістю українські військові моряки забезпечують надійну оборону морських рубежів, комунікацій та портів, проявляючи силу духу та майстерність.
06 Липня, 2024 р., 08:00
Війська Протиповітряної оборони Збройних Сил України складають Систему протиповітряної оборони держави і виконують завдання у взаємодії з військово-повітряними силами, військами протиповітряної оборони сухопутних військ, силами і засобами протиповітряної оборони військово-морських сил і прикордонних військ України. Структурними складовими військ ППО є зенітні ракетні війська, радіотехнічні війська і винищувальна авіація, а також війська зв’язку, спеціальні частини, підрозділи забезпечення та військово-навчальні заклади.
03 Липня, 2024 р., 15:37
Офіцери активно співпрацювали з місцевими жителями, громадськими організаціями та підприємцями. Було проведено кілька зустрічей та громадських слухань, на яких обговорювались актуальні питання безпеки та шляхи їх вирішення. Зі звітом можна ознаайомитись за посиланням.
01 Липня, 2024 р., 10:37
Сьогодні ми щиро вітаємо тих, хто щоденно працює над забезпеченням правових основ нашого суспільства. Завдяки вашим зусиллям та професіоналізму, державна реєстрація стає надійним фундаментом для розвитку нашої країни.
01 Липня, 2024 р., 08:00
Саме творчі здобутки українських архітекторів створюють культурну спадщину і формують обличчя нашої Батьківщини. Завдяки їхній праці ми маємо можливість милуватися прекрасними будівлями, які поєднують в собі традиції та сучасність, відображають нашу історію та надихають на майбутнє. Відбудова та відновлення архітектури України в майбутньому є важливою складовою нашого сьогодення, збереження культурної спадщини держави.
28 Червня, 2024 р., 15:00
Зустріч пройшла в затишній і дружній атмосфері. Обговорення двох ініціативних груп про розвиток концепції роботи для подальших спільних проєктів. Кожен розповів та поділився, як проходять активні ремонтні роботи, що вже готово, а що ще потребує реалізації для завершення проєктів: "Облаштування спортивного майданчика" , "Офіс офіцерів Роганської громади".
28 Червня, 2024 р., 08:30
Бажаємо всім міцного здоров'я, щастя, добробуту та непохитної віри у світле майбутнє нашої країни. Нехай цей святковий день надасть нам сили та наснаги для нових звершень на благо нашої Батьківщини.
26 Червня, 2024 р., 13:00
Від щирого серця дякуємо колегам з Житомира, а особливо Ксенії Мошківській за неймовірну підтримку та допомогу внутрішньо переміщеним особам, які наразі проживають у Роганській громаді. Ваша відданість та безкорислива праця вже вдруге стає невід'ємною частиною життя багатьох людей, які були змушені покинути свої домівки через війну в Україні.