12 Червня, 2024 р., 08:56
День перший. Сьогодні я відвідала Міжнародну конференцію з питань відновлення України — Ukraine Recovery Conference, URC2024, що розпочалася у Берліні. Моя мета — знайти можливості для розвитку та відбудови нашої Роганської громади. Конференція об'єднала учасників з усього світу для обговорення міжнародної підтримки, необхідної для відновлення, реформування та модернізації України.
11 Червня, 2024 р., 17:00
Чи пам'ятаєте ви про «Рейтингове голосування Молодіжного проєкту»?
07 Червня, 2024 р., 14:54
Ви запитаєте, а що ж там з проєктом «Відновлюємо нашу громаду разом!», про який ви так багато писали взимку? З великим задоволенням відповідаємо.
05 Червня, 2024 р., 16:20
Про утворення робочої групи з безпеки та соціальної згуртованості та затвердження положення про робочу групу з безпеки та соціальної згуртованості
04 Червня, 2024 р., 12:19
4 червня світ відзначає Міжнародний день безневинних дітей, які постраждали від агресії. Ця дата нагадує нам про найбільш беззахисних та невинних жертв конфліктів. Для нас цей день має особливе значення - Україна вшановує пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації. Маленькі українці продовжують страждати від жорстокої війни. Цей день надає можливість звернути увагу світової спільноти на страшну проблему нашого сьогодення!
04 Червня, 2024 р., 11:32
Ми продовжуємо співпрацю з міжнародними організаціями по залученню коштів на відновлення пошкоджених будинків. Представники одного благодійного фонду готові надавати підтримку і допомогу у відновленні пошкодженого житла на території Роганської громади.  Для складання списків домоволодінь, які потребують додаткового відновлення (стосується лише житлових будинків і квартир), просимо вас звернутись до відділу земельних відносин та архітектури кабінет №1 Роганської селищної ради (сел. Рогань, вул. Героя України Георгія Тарасенка, 1) чи до офісу старости (с. Хроли, вул. Зорянська 17).   Для складання списків потрібно буде надати документ, що підтверджує особу власника домоволодіння, інші документи ви будете надавати підтверджуючі документи (право власності, право користування, акти пошкодженого майна тощо) безпосередньо представникам організації під час укладання угоди.
01 Червня, 2024 р., 08:30
Щороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей. З нагоди цього свята, вітаємо кожного з вас: і малечу, і їхніх батьків!
31 Травня, 2024 р., 11:22
Дорогі школярі, учителі, батьки та вся Роганська громадо!
29 Травня, 2024 р., 13:00
Виконавчий комітет Роганської селищної ради висловлює щиру подяку благодійній організації «БФ «З ТОБОЮ, Україна буде все» за вагомий внесок у розвиток нашої громади. Завдяки вашій щедрості відділ соціального захисту населення та відділ ЦНАП отримали нові комп’ютери, що суттєво покращить якість та оперативність надання послуг нашим громадянам.