25 Червня, 2024 р., 16:50
Вчора, 24 червня 2024 року, у селищі Рогань відбулося засідання робочої групи з безпекових питань за участі представників міжнародної організації Center for Civilians in Conflict (CIVIC).
24 Червня, 2024 р., 12:59
Шановні мешканці Роганської громади! Повідомляємо, що з 25.06.2024 року на певних ділянках в нашій громаді сапери Данської Ради у справах біженців будуть проводити гуманітарне розмінування. Паралельно буде проходити інформування населення стосовно мін та вибухонебезпечних залишків війни.
23 Червня, 2024 р., 08:30
Ваша праця - це важливий внесок у розвиток та процвітання нашої країни. Завдяки відданості, професіоналізму та відповідальності, державна служба стає надійною опорою для громадян.
23 Червня, 2024 р., 08:00
Нехай цей чудовий день принесе вам мир, спокій і благословення. Бажаємо, щоб у серцях панувала любов, а у ваших домівках - радість і добробут. Нехай Трійця оберігає вас і ваших близьких, даруючи мудрість і силу для подолання будь-яких труднощів. Нехай кожен день буде наповнений світлом віри, надії та любові. Зі святом вас!
22 Червня, 2024 р., 08:00
Сьогодні, 22 червня, в День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні - ми схиляємо голови перед загиблими у цій жорстокій війні. Цей день є нагадуванням про неймовірну кількість жертв, які поніс наш народ у боротьбі за свободу та незалежність.
18 Червня, 2024 р., 15:12
Дуже приємно, що до проєкту активно приєднуються наші мешканці. Вони надзвичайно скромні та не хочуть потрапляти на фото, але ми безмежно вдячні за їхній внесок та підтримку. Їхня допомога – це справжнє свідчення небайдужості та згуртованості нашої громади. Особливо хочемо відмітити наших офіцерів громади, які не лише виконують свої службові обов’язки, але й активно долучаються до волонтерських ініціатив. Своїм прикладом вони показують, наскільки важливими є проєкти, що спрямовані на розвиток і покращення нашого спільного життя. Далі буде ще більше новин та позитивних змін. "Відновлюємо нашу громаду разом!”. Проєкт реалізується за підтримки Фонду “Партнерство за сильну Україну” та Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ. PAUCI Foundation
13 Червня, 2024 р., 17:56
На панельній дискусії «Приналежність, прозорість та доброчесність у відновленні» ми обговорили ключові питання створення прозорої та підзвітної системи відновлення. Це важливо для підтримки доброчесності в процесі відбудови за участі донорів, уряду, громадянського суспільства та приватного сектору.
12 Червня, 2024 р., 17:37
Цей день присвячений всім тим, хто дарує свою кров, рятуючи життя. Донорство крові – це не лише акт милосердя, але й щоденна потреба громадян України. На сьогодні потрібно сотні літрів крові для операцій з важкими пораненнями, лікування тяжких захворювань, аварій та надзвичайних ситуацій.
12 Червня, 2024 р., 17:00
Сьогодні, 12 червня 2024 року, відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства, спеціалістів сектору надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, офіцера поліції та представників Міжнародної неурядової організації “Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту” (CIVIC).