28 Травня, 2024 р., 15:02
Сьогодні, 28 травня, в Україні відзначають День поліцейського офіцера громади.
28 Травня, 2024 р., 11:30
У цей складний час, коли все більше людей потребує підтримки та матеріальної допомоги, важко знайти тих, хто здатний співчувати чужим проблемам як своїм. Проте, на щастя, такі люди все ж існують.
27 Травня, 2024 р., 09:49
З глибоким смутком повідомляємо про непоправну втрату для Роганської громади. Капітан Збройних сил України, Іван Юрійович Шаповал, 1989 року народження, командир 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти військової частини А4858, героїчно загинув 17 травня 2024 року під час бойових дій поблизу населеного пункту Кислівка, Купʼянського району.
24 Травня, 2024 р., 16:30
Даним дописом хочемо висловити нашу щиру вдячність Благодійного фонду New Way, а саме голові фонду Андрію Кривченкову та всім працівникам за вашу надзвичайну підтримку та допомогу у подальшому розв'язанні проблеми з водопостачанням у селищі Докучаєвське.
24 Травня, 2024 р., 12:00
22 травня у селищі Рогань відбулася Стратегічна сесія з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку Роганської селищної територіальної громади.
23 Травня, 2024 р., 16:34
Протокол проведення Стратегічної сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку Роганської селищної територіальної громади Харківського району Харківської області
23 Травня, 2024 р., 11:00
Свято Героїв відзначає мужність, відвагу та самопожертву українських героїв, які у різні епохи ставали на захист своєї батьківщини, борців за самостійну і незалежну Українську державу: лицарів княжої доби Руси-України, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, УГА, ОУН, УПА, героїв Небесної Сотні та сучасної національно-визвольної російсько-української війни.
20 Травня, 2024 р., 09:25
Шановні мешканці Роганської громади!
18 Травня, 2024 р., 09:55
18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Рівно 80 років тому, на світанку, в будинки кримських татар увірвалися солдати та оперативники НКВС. У той час як чоловіки були на фронті, переважно жінок, дітей та літніх людей насильно змусили покинути власні домівки, лишивши на збори лічені хвилини. Жорстоко, без жодних пояснень кримських татар загнали у товарні вагони, щоб відвезти їх за тисячі кілометрів від Батьківщини. Цей жах 80 років тому перетворився на реальність для представників корінного народу України. Ці події стали історією, яку ми не маємо права забути.
16 Травня, 2024 р., 13:13
Від імені представників і представниць Виконавчого комітету Роганської селищної ради та всіх комунальних закладів громади щиро вітаємо вас з Міжнародним днем вишиванки!