20 Січня, 2022 р., 11:08
 Липецький РЕМ повідомляє про відключення е/е у зв'язку з невідкладними роботами в с Хролі, Логачівка, Лелюки,  21.01.22 9-00--11-00, 15:00-17:00
17 Січня, 2022 р., 09:46
14-16.01.2022р. спортсмени КДЮСШ Роганської селищної ради прийняли участь у відкритому командному чемпіонаті Харківської області у приміщенні, серед юнаків та дівчат 2005-2009 року народження, з легкої атлетики, які проходили у м. Харкові  на легкоатлетичному манежі КЗ КДЮСШ «ХТЗ» ХОР. Результати змагань: - у забігу 60 метрів Москаленко Катерина посіла 3 місце; - у забігу 60 метрів Петорв Тимур посів 2 місце; - у забігу 200 метрів Абдуллаєв Рустам виграв свій забіг і побив свій персональній рекорд з результатом 27 секунди.
11 Січня, 2022 р., 17:11
За умовами конкурсу громада, яка найшвидше збере підписи та отримає схвальну відповідь місцевої влади, отримає у винагороду новенький контейнер для збору небезпечних відходів, організований належним чином збір та утилізація та згодом чистіше довкілля.
06 Січня, 2022 р., 17:25
Шановні мешканці Роганської громади! Щиро вітаю вітаю Вас та Ваші родини зі світлим святом Різдва Христового!  Різдво Христове – одне з найважливіших свят для християн усього світу, що символізує народження надії на краще та здійснення найбільш заповітних бажань. Кожному з Вас я бажаю зібратися в Святвечір у колі найрідніших людей, подарувати їм тепло, турботу та поділитися своєю радістю. Нехай у Різдвяну ніч всі ваші молитви будуть почуті та зійдуть Божим благословінням на ваші родини. Бажаю всім нам здоров’я, щастя, любові, удачі, достатку, миру, віри у все світле та тільки добрих новин! Щоб ангел-охоронець оберігав Ваших близьких від усіх негараздів, а душа наповнилася спокоєм та благодаттю.
31 Грудня, 2021 р., 15:42
Дорогі жителі Роганської територіальної громади!
28 Грудня, 2021 р., 18:08
27 грудня 2021 року в Муніципальному центрі культурних ініціатив міста Харкова відбулася вистава «Казка про справжню дружбу». Новорічну виставу відвідали 30 дітей пільгових категорій, яким допомагає служба у справах дітей та сім'ї Роганської селищної ради.