16 Травня, 2024 р., 08:43
Всесвітній день вишиванки відзначають щорічно у третій четвер травня. У 2024 році свято припадає на 16 травня.
10 Травня, 2024 р., 15:36
Сьогоднішній день став вкрай важким для нашої громади. Ми з великим жалем маємо повідомити про подвійну втрату, яка вразила наше спільноту. Єрмаков Євген Юрійович, наш сміливий захисник, віддав своє життя за Україну ще 30 серпня 2023 року поблизу селища Кліщіївка, Донецької області. Понад 8 місяців Євген перебував у статусі зниклого безвісти. Вічна пам’ять та шана Герою за захист України. Розділяємо з родиною біль непоправної втрати та висловлюємо глибоке співчуття. Громада готується з усіма належними почестями зустріти воїна , який повертатиметься з війни “на щиті”. Прощання з полеглим героєм відбудеться завтра, 11 травня 2024 року, о 10:30 за адресою: вулиця Культури 74, селище Рогань. О 11:00 відбудеться прощання на кладовищі.
10 Травня, 2024 р., 15:00
Зі смутком повідомляємо про трагічну втрату для нашої громади. Молодший сержант Белевцов Олег Сергійович 1994 року народження, справжній син України , із великою відданістю служив своїй Батьківщині. 7 травня 2024 року, в районі населеного пункту Богданівка, Донецької області, він загинув боронячи нас від ворога, виконуючи свій обов'язок перед Україною та своїми співвітчизниками.
09 Травня, 2024 р., 08:55
Сьогодні, 9 травня, ми відзначаємо День Європи, свято, що символізує наші спільні цінності, демократію, рівність та мир. У цей день ми згадуємо про нашу спільну мету - будувати єдину, мирну та процвітаючу Європу.
09 Травня, 2024 р., 08:34
Участь у конкурсі можуть брати юридичні та фізичні особи – підприємці усіх видів діяльності та форм власності, які використовують найману працю, та запровадили інноваційні та цифрові рішення для забезпечення безпеки на роботі в системі управління охорони праці на підприємстві.
09 Травня, 2024 р., 08:30
09 Травня, 2024 р., 08:26
Держпраці спільно з Цифровим видавництвом Експертус розпочали спільний проект «Рейтинг спеціалістів з охорони праці»!
09 Травня, 2024 р., 08:22
З нагоди Дня охорони праці, який відбувся 28 квітня 2024 року, Державна служба України з питань праці, спільно з організаціями роботодавців та профспілок, оголошує про старт онлайн конкурсів, які об’єднує творчість, інновації та створення безпечного робочого середовища.
08 Травня, 2024 р., 14:23
Активна молодь Роганської громади!