02 Жовтня, 2018 р., 10:47
28.09.2018 команда Роганської ОТГ  з важкої атлетики взяла участь в обласній спартакіаді серед районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад в м.Харків, спортивний інтернат №2. Спортсмени гідно представили Роганську об’єднану територіальну громаду і вибороли I командне місце 3 - ій групі. Ми пишаємося нашими спортсменам та бажаємо їм подальших успіхів.
12 Вересня, 2018 р., 15:45
Виконавчий комітет Роганської селищної ради висловлює подяку депутатам Завадському О.М. та Круговькій Р.В. за допомогу в організації свята в сел.Докучаєвське та за самовідданність при благоустрої території  сел.Докучаєвське.
12 Вересня, 2018 р., 12:19
11.09.2018 Виконавчим комітетом Роганської селищної ради були проведені роботи з модернізації вуличного освітлення по вул.Зарічна в сел.Рогань і плануються роботи по вул.Наукова.
11 Вересня, 2018 р., 12:08
9.09.2018 р. на території Роганської ОТГ було проведено змагання з рибної ловлі серед школярів  7-14 років та 15-19 років, яких не злякала навіть дощова погода. За 4 години юні риболови впіймали 17,470 кг риби, при цьому  найбільша вага витягнутої рибки сягала 5,450 кг. З чудовим настроєм та подарунками від спонсора компанії Флагман, за смачною ухою ще один спортивний день добіг свого кінця!
11 Вересня, 2018 р., 12:05
До дня Фізичної культури на території громади пройшли такі заходи : Першість Роганської ОТГ з футболу, Першість Роганської ОТГ з  волейболу, Турнір пам’яті А.І. Бойченко до дня фізичної культури та спорту з баскетболу, Першість з міні футболу та настільного тенісу (ЕСТАФЕТИ), Першість Роганської ОТГ з настільного тенісу та святковий концерт в Роганському БК і ХПНВК «СТУПЕНІ».
10 Вересня, 2018 р., 11:27
Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється: