03 Травня, 2018 р., 01:09
Виконавчим комітетом Роганської ОТГ, за  ініціативою депутатів VIII  скликання, Круговської Руслани Валеріївни (Виборчий округ №11), та Завадського Олександра Миколайовича (Виборчий округ №10), та за всебічної підтримки голови Роганської об’єднаної територіальної громади Шевченка Федіра Степановича, керівництва ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, а саме  ректора університету - Ульянченко Олександра Вікторовича, першого проректора - Шелудько Руслана Миколайовича , проректора з адміністративно-господарчої роботи - Ющука Дмитра Дмитровича і студентів ХНАУ (Факультет лісового господарства), було проведено благоустрій та озеленення територій в селище Докучаєвське.
03 Травня, 2018 р., 00:45
Команда Роганської ОТГ з шашок взяла участь в обласній спартакіаді серед районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, де гідно представила нашу громаду.
03 Травня, 2018 р., 00:38
   21 квітня чоловіча команда Роганської ОТГ  з волейболу взяла участь в обласній спартакіаді серед районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад. Хлопці гідно представили Роганську об’єднану територіальну громаду і вибороли I місце.
02 Травня, 2018 р., 21:18
Цілий букет нагород отримали учні і викладачі Роганської музичної школи в останні дні квітня. У Будинку офіцерів, що на Холодній горі, 27 квітня відбувся VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів».
27 Квітня, 2018 р., 14:42
Сьогодні у Роганській гімназії відбувся День цивільного захисту. На цьому заході були присутні:
25 Квітня, 2018 р., 11:14
Шановні жителі Роганської громади!
24 Квітня, 2018 р., 22:28
Минуло 32 роки відтоді як 26 квітня 1986 року сталась аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Україна та Європа досі долають наслідки цієї катастрофи. Із зони відчуження навколо станції евакуювали понад 115 тисяч людей. На самій станції уже 15 років не виробляється електроенергія. Утім, на ЧАЕС досі працюють близько двох тисяч людей. А місто-привид Прип'ять – стало своєрідною меккою для туристів із усього світу.
24 Квітня, 2018 р., 22:13
 21 квітня у приміщенні Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» відбувся XIV обласний конкурс обдарованої молоді «Музична Слобожанщина». Учениця 5 класу фортепіанного відділу Роганської ДМШ Свидинюк Валерія (викладач Зайцева Г.А) одержала Диплом 3 ступеню. Бажаємо всім нових успіхів!
24 Квітня, 2018 р., 22:12
21 квітня 2018 року у Палаці культури Основ’янського району міста Харкова відбувся ІІІ тур наймасштабнішого обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів «Весняний вернісаж»Роганської ДМШ. Наш вокальний ансамбль «Теремок» вже не вперше в цьому році став Лауреатом 3 ступеню, а інструментальний ансамбль «Калейдоскоп» здобув звання Дипломанта цього конкурсу. Дякуємо викладачам Протопоповій Н.С., Зайцевій Г.А., і Юріній Г.О. за творчій підхід і високопрофесійну підготовку учнів.
21 Квітня, 2018 р., 16:14
Сьогодні пройшов концерт, присвячений 35-річчю з дня заснування колективу народного хору «Жайвір»