На території Роганської громади працюватимуть демінери Данської ради у справах біженців (DRC).

Дата: 10.07.2024 11:54

Демінери Данської ради у справах біженців (DRC) працюватимуть у нашій громаді над очищенням території від мін та інших вибухонебезпечних предметів. Ця робота триває поступово — крок за кроком. Проте вона критично важлива для нашої з вами безпеки.

Ми просимо поважати їхню працю:

- НЕ чіпайте будь-які попереджувальні знаки, у жодному разі

- НЕ перетинайте межі зон, що позначені як небезпечні. Будь ласка, не відволікайте демінерів від їхньої роботи — вони тут, щоб зробити території громади знову безпечними.

Наша з вами безпека залежить від відповідального ставлення до викликів, які стоять перед громадою.

DRC реалізує діяльність з гуманітарної протимінної діяльності у Харківській області завдяки фінансуванню від Європейського Союзу, Міністерства закордонних справ Нідерландів, Гуманітарного фонду для України, а також Фонду Говарда Баффета.Фото без описуФото без опису