09 Лютого, 2018 р., 12:30
06.02.2018 голова Роганської селищної ради зустрівся з заступником голови Харківської обласної держаної адміністрації Шахненко Є.Д. У ході зустрічі було досягнуто домовленості щодо організації пішохідного переходу через автомобільну дорогу М - 03 “Київ - Харків — Довжанський” в районі вул. Дослідної в сел. Рогань.
09 Лютого, 2018 р., 12:27
06.02.2018 за ініціативи Роганського селищного голови Шевченка Ф.С, в приміщенні Роганської селищної ради була проведена зустріч з директором ПАТ АТП 16329   Дробушко В.А. Зустріч пройшла за головування першого заступника Роганського селищного голови Топчія А.Г. та за участі депутатів селищної ради.  В ході двогодинних перемовин, Дробушко В.А. взяв на себе зобов'язання щодо посилення контролю над роботою маршрутів №1174,№1186 та №1172.
09 Лютого, 2018 р., 12:17
05.02.2018 голова Роганської селищної ради Шевченко Ф.С та перший заступник Топчій А.Г провели зустріч з начальником  служби автомобільних доріг в Харківській області Зражевцем Є.М. У ході якої було обговорено питання щодо ремонту доріг загального користування на території Роганської ОТГ, а саме за маршрутами №1174,№1186,№1172 та №1175.
02 Лютого, 2018 р., 10:32
В Роганському Будинку культури колективи художньої самодіяльності продемонстрували свої навики, під час проведення яскравого творчого заходу "Вечір романсу"
03 Січня, 2018 р., 10:07
Музичний фестиваль "Снігова королева" в котре довів, що в Роганській громаді багато здібних дітей, а художня самодіяльність поставлена на достатньо високому рівні.  Оплески і захват глядачів вагоме цьому підтвердження.
02 Січня, 2018 р., 14:45
Зустріч "Нового Року 2018" залишиться в пам’яті маленьких мешканців Роганської територіальної громади, бо цього року вперше всі дітки,   від 0 до 6 рочків отримали солодкі подарунки, а не лише відвідувачі садочків і шкіл, що розташовані на території громади