17 Квітня, 2018 р., 10:26
ВК Роганська ОТГ (Жінки) в складі: Степенко Олена, Красношлик Вікторія, Гатілова Альона, Дубова Тетяна, Бочкіна Марина, Дравшан Олеся, Міхасенко Альона, Пономарьова Анастасія та тренер-викладач Дубова Т.В., Даніленко О.М. здобули перемогу в обласній Спартакіаді 2018 з волейболу среди дорослих.
17 Квітня, 2018 р., 10:21
За ініціативи  Роганського селищного голови , озеленили футбольний стадіон Роганської ОТГ 95 - а  березами. Велика подяка учням Гімназії за допомогу і небайдужість , та  за особистий  внесок Шевченко Ф.С. Шамраю А.Д.Міленьтій В.І.
06 Квітня, 2018 р., 12:45
05 квітня 2018 року, близько 11 години дня, сталось задимлення в сміттєпроводі буд. 42 учбового містечка ХНАУ, сел. Докучаєвське.  На місце події оперативно прибула Роганська місцева пожежна команда та Пожежно-рятувальна частина №25. Надзвичйну подію було ліквідовано до 12 години дня.
05 Квітня, 2018 р., 18:47
31 березня відбувся Міжнародний проект Шоу талантів «Лотос надії», учасниками якого стали колективи з Центру дитячої та юнацької творчості та Роганського будинку культури, а саме: ансамбль «Океан улыбок», дует Жолтікова Єлизавета та Чала Уляна, вокальний колектив  «Мозаїка» та Арт-студія «Експромт», керівники Кіпоть О.В. та Нетіс І.Є.
02 Квітня, 2018 р., 20:40
Колектив Роганської ДМШ - викладачі, учні та батьки – висловлюють щиру подяку адміністрації Роганської селищної ради, зокрема Шевченкові Федору Степановичу за організацію поїздки до міста Чугуєва, де 31 березня пройшов II тур Обласного конкурсу учнівських творчих колективів «Весняний вернісаж». Всього у II турі приймали участь від Роганської ДМШ 8 колективів, серед яких були: фортепіанний ансамбль, два інструментальних ансамблі, ансамбль гітаристів, вокальні ансамблі, і змішаний хор. На III тур, що відбудеться у місті Харкові 24 квітня, пройшов вокальний ансамбль «Теремок», керівник Протопопова Н. С., концертмейстер Зайцева Г. А. (фото №8).