30 Жовтня, 2018 р., 08:48
У зв’язку із внесенням  змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року № 320), житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, і в цьому періоді:
29 Жовтня, 2018 р., 11:46
Розташування пожежних гідрантів та пожежних водоймищ на території Роганської селищної ради
18 Жовтня, 2018 р., 18:09
19 жовтня 2018 р з 8-00 до 17-00 сел. Рогань по вул. Садова, Культури 1 - 43д, Теплая, Фабрична, Молодіжна, Метробудівська, пров. Метробудівська.