Дорогі земляки! Шановні жителі селища Рогань, Докучаєвське, сіл Хроли, Пономаренки, Логачівка, Борове та Лелюки!

Дата: 23.12.2019 09:59

Сердечно вітаю Вас із Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Традиційно на порозі нового року ми підводимо підсумки пройденого, осягаємо прожитий рік. Він був неоднозначним, сповненим викликів та випробувань.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї громади, рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці. Всі ми разом творимо нові надії і сподівання на щасливе майбутнє нашої громади!

Нехай же новорічні та різдвяні свята наповнять серця життєдайною вірою та всеперемагаючою любов’ю, принесуть у кожну оселю родинне тепло, мир і злагоду, щедро обдарують міцним здоров’ям, добробутом та Господньою ласкою.

Від імені виконавчого комітету Роганської селищної ради, депутатського корпусу та особисто від себе,щиро зичу вам та вашим родинам щедрої і щасливої долі, натхнення і всіх гараздів на многії літа!

З повагою,

Голова Роганської селищної ради                                             Федір Шевченко