10 Вересня, 2018 р., 11:32
Офіс ефективного регулювання (BRDO) розробив Платформу ефективного регулювання PRO (regulation.gov.ua), яка містить низку унікальних сучасних сервісів, що домагають підприємцям вести та започатковувати бізнес, а органам влади втілювати сервісний підхід у взаємодії з бізнесом.
03 Вересня, 2018 р., 14:23
13 вересня 2018 року у рамках проекту «Абетка експортера – 2018» за участі Олени Омельченко, адвоката, керівника практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери», успішних експортерів Харківщини, керівників підрозділів: управління аудиту ГУ ДФС у Харківській області, управління адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання Харківської митниці ДФС, Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС відбудеться безкоштовний семінар. Проект програми за посиланням.
20 Серпня, 2018 р., 10:44
сел.Рогань вул.Цветочная вул.Звездная вул.Чкалова вул.Соборна Планові роботи-заміна проводу Липецький РЕС