19 Березня, 2024 р., 10:08
Радон – інертний радіоактивний газ, що без запаху, кольору та смаку. Утворюється в процесі природного радіоактивного розпаду радію в глибинах Землі. Радон легко виділяється з грунту в повітря. Його розпад супроводжується випромінюванням альфа-частинок і утворенням дочірніх продуктів, які теж є альфа-випромінювачами. Альфа частинки створюють радіоактивний аерозоль у повітрі.
17 Березня, 2024 р., 10:00
Щорічно у третю неділю березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. В Україні його почали відзначати ще з 1995 року. Сфера комунального господарства завжди відігравала важливу роль в житті суспільства. На сьогодні вона залишається ключовою галуззю, що забезпечує зручні умови проживання для мільйонів людей. Це, насамперед, тепло світло, вода в будинках, школах, садочках, лікарнях, а ще – благоустрій і краса наших сіл, селищ і міст. З нагоди вашого професійного свята хочемо висловити щиру вдячність за вашу неоціненну працю у забезпеченні комфорту та благополуччя наших домівок. Ви – ті, хто турбується про наше повсякденне життя, і ваш внесок важливий і невід'ємний. Бажаємо вам міцного здоров'я, бадьорості та вдячних посмішок тих, на благо кого ви працюєте. Зі святом!
15 Березня, 2024 р., 08:43
Звернись до РТЦК та СП за місцем проживання. «Гаряча лінія» 0 800 300 441 понеділок-субота, з 09:00 до 17:00 (057) 712-46-23 понеділок-п’ятниця з 08:00 до 17:00 Як приєднатися, переваги військової служби в ЗСУ, поширені питання, контакти https://zsu.team/.
14 Березня, 2024 р., 14:28
Шановні мешканці Роганської громади,
14 Березня, 2024 р., 09:51
Щорічно протягом другого тижня березня відзначається Всесвітній тиждень обізнаності про сіль (у цьому році він триватиме з 11 по 17 березня).
14 Березня, 2024 р., 09:40
Низка медичних закладів в Україні уклали договори про медичне обслуговування й отримують фінансування від Національної служби здоров’я України за Програмою медичних гарантій.
14 Березня, 2024 р., 09:34
З набуттям чинності Закону України «Про систему громадського здоров’я» підхід до гарантування здоров’я населення змінився – від боротьби з хворобами акцент перенесено на формування здорового способу життя та профілактику захворювань. Найбільш ефективними методами профілактики хвороб визнані вакцинація та виявлення захворювання на ранніх стадіях, коли лікувати його найпростіше.
12 Березня, 2024 р., 12:02
Завтра, у середу 13.03.2024 року, з 10:00 до 13:00 відбудеться прийом громадян КП «Центр нерухомості №1» в приміщенні селищної ради за адресою: сел. Рогань, вул. Героя України Георгія Тарасенка, 1.
12 Березня, 2024 р., 11:30
СТАВАЙ КРАЩИМ РАЗОМ З НАЙКРАЩИМИ!