25 Березня, 2024 р., 10:00
Національне професійне свято День Служби безпеки України з'явилося у 2001 році. Дату обрали на честь прийняття Верховною Радою закону "Про Службу безпеки України" 1992 року. Головне завдання працівників СБУ — захищати права та свободи українських громадян, оберігати територіальну цілісність країни.
22 Березня, 2024 р., 11:15
Доєднуйся до лав 93 ОМБР "ХОЛОДНИЙ ЯР"! Чому варто обрати 93-ю?
22 Березня, 2024 р., 10:45
Головне управління ДПС у Харківській області проводить конкурс  з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить  у власність держави на 2024 рік.
22 Березня, 2024 р., 10:30
Управління по роботі з податковим боргом Головного управління  ДПС у Харківській області повідомляє наступне.
22 Березня, 2024 р., 08:44
Сьогодні енергетична інфраструктура України та Харківщини, вкотре, зазнала ракетних ударів з боку рф. Як і більшість населених пунктів Харківської області, наша громада залишається без світла. Тому ми нагадуємо, що всі Пункти незламності працюють. Зарядити гаджети можна за адресами: - сел. Рогань, Роганський будинок культури, вул. Культури 60; - сел. Докучаєвське, Роганський академічний ліцей, учбове містечко ХНАУ 7; - сел. Докучаєвське, Роганська дитяча музична школа, вул. Шкільна 1б; - с. Хроли, Пономаренківський сільський клуб, вул. Зорянська 6.
22 Березня, 2024 р., 08:30
«Гаряча лінія» 0 800 300 441 понеділок-субота, з 09:00 до 17:00
20 Березня, 2024 р., 14:54
Весняний паводок – природне явище, що може призвести до непередбачуваних наслідків. Усе залежить від погодних умов: він може пройти тихо та непомітно або наробити лиха. Поверхневий стік дощових і талих вод у межах населених пунктів може призвести до погіршення санітарного стану територій населених місць та виникнення епідемічних ускладнень – поширення інфекційних захворювань.
20 Березня, 2024 р., 12:58
Куріння будь-яких тютюнових виробів, незалежно від дози, так чи інакше шкодить організму. Коли ви курите, ваш організм поглинає не тільки нікотин. Тютюновий дим містить понад 7 000 хімічних елементів, з яких щонайменше 250 є токсичними, а близько 70 викликають онкологічні захворювання. Деякі з цих елементів входять також до складу отрути для комах, лаку для дерева, містяться в щурячій отруті, рідині для зняття лаку тощо. Особливо небезпечним є так зване «пасивне куріння»