29 Лютого, 2024 р., 11:35
З початку 2024 року 193 мешканці Харківщини отримали ваучер на навчання за кошти держави. Про це розповів директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.
29 Лютого, 2024 р., 10:01
Внаслідок катастрофи після чергової терористичної атаки російськими БпЛА 09.02.2024 в Немишлянському районі Харкова через влучання в об’єкт критичної інфраструктури, на якому зберігались ємності з паливо-мастильними матеріалами, відбулось потрапляння нафтопродуктів у річку Немишля та далі за течією в річки Харків, Лопань, Уди.
27 Лютого, 2024 р., 09:12
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п. 179.2 ст. 179 Податкового кодексу України обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, у разі отримання доходів від операцій продажу (обміну) майна, дарування, дохід від яких відповідно до Кодексу не оподатковується, оподатковується за нульовою ставкою та/або з яких при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок відповідно до розділу IV Кодексу.
27 Лютого, 2024 р., 09:08
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п. 179.2 ст. 179 Податкового кодексу України обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, у разі отримання доходів у вигляді об'єктів спадщини, які відповідно до розділу IV Кодексу оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до пункту 174.3 статті 174 цього Кодексу.
27 Лютого, 2024 р., 09:05
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що у рамках кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2023 році, відповідно до ст.166 Податкового кодексу України, платники податку  мають право на податкову знижку.
27 Лютого, 2024 р., 08:15
У середу 28.02.2024 року з 10:00 до 13:00 відбудеться прийом громадян КП «Центр нерухомості №1» в приміщенні селищної ради за адресою: сел. Рогань, вул. Героя України Георгія Тарасенка, 1.
26 Лютого, 2024 р., 08:15
БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.
23 Лютого, 2024 р., 11:35
Чи потрібно подавати податкову декларацію з типом «Звітна нова» («Уточнююча») без розрахунку єдиного внеску (Додаток ЄСВ 1, Додаток 1) платникам, які скористалися нормами п. 9 прим. 19 розд. VIII ЗУ від 08 липня 2010 року № 2464-VI та при цьому подали розрахунок єдиного внеску у складі податкової декларації з типом «Звітна» з нульовими показниками?
23 Лютого, 2024 р., 11:34
Управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Харківській області повідомляє, що  відповідно до п. 9 прим. 19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464) тимчасово, з 01 березня 2022 року до припинення або скасування воєнного стану в Україні та протягом дванадцяти місяців після припинення або скасування воєнного стану, фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування (крім електронних резидентів (e-резидентів), особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах, мають право не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок за себе. При цьому положення абзацу другого п. 2 частини першої ст. 7 Закону № 2464 щодо таких періодів для таких осіб не застосовується.
23 Лютого, 2024 р., 09:00
ВИЩІ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ТА ВІЙСЬКОВІ НАВЧАЛЬНІ ПІДРОЗДІЛИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВМІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА НАВЧАННЯ