Військова служба за контрактом

Дата: 02.02.2024 15:35

Військова служба за контрактом – це усвідомлений вибір тих, хто має життєву мету постійно зростати та розвиватися, захищаючи рідну країну і ким захоплюються та пишаються всі українці.

Військовослужбовець за контрактом отримує можливість навчатися не лише в Україні, але й за кордоном, оволодіти навичками поводження з найкращими зразками сучасної зброї, переймати досвід колег із провідних армій світу, а також мати практично необмежені можливості для кар’єрного росту.

Військова служба за контрактом передбачає переваги щодо забезпечення:

• Одноразова грошова допомога в разі підписання контракту

• 21 472 грн – для осіб рядового складу

• 24 156 грн – для осіб сержантського та старшинського складу

• 26 840 грн – для осіб офіцерського складу

• На період воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил на підставі наказів командирів (начальників) військових частин виплачується додаткова винагорода в розмірі до 100000 грн., тим з них, які беруть участь у бойових діях, перебуваючи в розрахунку на місяць пропорційно часу участі у таких діях та заходах.

• Компенсація за піднайом житла від 1900 до 5700 грн. (в залежності від місця проживання та складу сім’ї).

• Забезпечення гарячим харчуванням.

• Постановка на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла за рахунок Держави.

• Можливість навчатися у вищих навчальних закладах, з метою здобуття вищої освіти під час проходження військової служби (після заключення другою контракту).

• Щорічна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення.

• Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

• дружина (чоловік) військовослужбовця не підлягає звільненню за скороченням штату підприємства незалежно від форм власності.

• надання в першу чергу дітям військовослужбовців місця у загальноосвітніх дошкільних навчальних закладах і дитячих оздоровчих таборах.

Дізнайся більше про вакансії та переваги військової служби за контрактом:

Звернись до районного ТЦК та СП за місцем проживання.

«Гаряча лінія» для мешканців міста Харкова та Харківської області 0 800-300-441 понеділок-субота, з 09:00 до 17:00