Безкоштовна правова та психологічна допомога від ГО Харківська правозахисна група" (ХПГ)

Дата: 12.12.2023 13:35

Команда юристів громадської організація "Харківська правозахисна група" (ХПГ) 15 грудня 2023 року з 09:00 до 14:00 в сел. Рогань, вул. Культури 60 (Будинок культури) буде надавати безкоштовну правову (відбирати заяви про правову, гуманітарну допомогу, готуватиме заяви про злочини для подальшої передачі юристам, які будуть супроводжувати Вашу справу в ООН та Міжнародному кримінальному суді) та психологічну (запис для тих, хто не в Харкові, онлайн) допомогу постраждалим від воєнних дій, а саме за такими напрямками:

- пошкоджене майно;

- поранення;

- вбивство;

- полон;

- катування.

При собі мати:

У ВИПАДКУ ПОШКОДЖЕНОГО МАЙНА:

- паспорт;

- правовстановлюючі документи на майно:

- фото пошкодженого майна або акт обстеження будинку( акт про пожежу);

У ВИПАДКУ ПОРАНЕННЯ:

- лікарський висновок;

У ВИПАДКУ ВБИВСТВА:

-паспорт заявника;

- код заявника;

- документи підтверджуючи спорідненість;

- лікарський висновок про причину смерті;

- свідоцтво про смерть;

У ВИПАДКУ ПОЛОНУ:

- паспорт заявника;

- документи підтверджуючи спорідненість;

- документи полоненого;

У ВИПАДКУ КАТУВАННЯ:

- лікарські висновки;

- реквізити банківської картки.

Також, можна записатися на особистий прийом у м. Харків, вул. Ярославська, 21В по тел. 050-541-87-07 або 050-505-14-15

Допомога надається ХПГ у партнерстві із Данським інститутом проти катувань та за підтримки Міністерства закордонних справ Данії у межах проєкту “Pursuing Justice for International Crimes in Ukraine” (Здійснення правосуддя щодо міжнародних злочинів в Україні). Також від нашого фонду буде надана одноразова грошова допомога, для наступних категорій: поранені, катовані, полон та безвісти зниклі.

ПРИ СОБІ МАТИ КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ!!!