Міжнародні партнери передали гуманітарну допомогу громадам Харківщини!

Дата: 22.08.2023 10:20

За підтримки голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та спільної співпраці з Асоціацією "Медична та благодійна допомога Франція-Україна" (Aide médicale et caritative France-Ukraine), Роганська громада отримала гуманітарну допомогу - канцтовари для навчальних закладів.

Цей гуманітарний вантаж буде розподілено справедливо та передано учням освітніх закладі Роганської громади, незалежно від форми навчання. Тим самим забезпечуючи безпечні умови навчання.

Організація придбання, доставки та передачі допомоги здійснена асоціацією "Медична та благодійна допомога Франція-Україна", спільно з ВГО "Всеукраїнська рада реанімації" та компаніями Geodis France та Санагро Україна, під патронатом голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.