Разом в майбутнє

Дата: 31.03.2018 20:30

В Харківський області,уже стало доброю традицією,проведенння конкурсу міні-проектів "Разом у майбутнє" ,в рамках якого ініціативні групи та громадські організації можуть отримати фінансування для реалізації різних напрямів розвитку громад.

В 2018 році небайдужі мешканці,активісти та представники влади активізувалися і розробили три проекти для участі у цьому конкурсі:

Батьківським комітетом Роганської гімназії було розроблено проект "Заміна вікон в Роганській гімназії Роганської селищної ради Харківського району Харківської області"

Вуличним комітетом вулиці - "Сучасне освітлення вулиці Паркова в сел. Рогань"

ГО БАРС - Спортивне дозвілля жителів Докучаєвське

Бажаємо успіху заявниках у подальшому проходженні конкурсу!