28 Жовтня, 2021 р., 15:30
Фінансові порушення та збитки на 836 млн грн, економічний ефект на 1,3 млрд грн від наданих рекомендацій та 25 кримінальних проваджень - все це результати наполегливої праці держаудиторів Харківщини.
28 Жовтня, 2021 р., 10:51
З 1 січня поточного року для сплати податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування введено в дію єдиний рахунок.
28 Жовтня, 2021 р., 10:18
Шановні мешканці Роганської територіальної громади! КП «Теплові мережі Роганської селищної ради» кожного дня ліквідують аварії, які виникли при подачі тиску на систему теплопостачання. Так як мережа теплопостачання збудована майже півстоліття тому і має високий ступінь зносу, таких аварій досить багато. Паралельно з вирішенням технічних завдань, керівництво КП і Виконавчий комітет вирішували питання закупівлі об’ємів газу для початку опалювального сезону 2021/2022 рр. На даний момент проведена передплата за природній газ на листопад.  Запуск котелень планується 1-го листопада. Сподіваємося на те, що всі технічні проблеми на мережі теплопостачання будуть усунуті до цього моменту. Шановні мешканці просимо з розумінням поставитися до виниклої ситуації! Окремо звертаємося до боржників з послуг центрального опалення! Ви живете в багатоквартирних будинках, тому ваше відношення до сплати за комунальні послуги впливає не тільки на комфортність вашого життя, а на сусідів, близьких і друзів!
27 Жовтня, 2021 р., 14:12
Шановні мешканці сел. Докучаєвське (учб. міст. ХНАУ)! У зв'язку з ліквідацією пориву на території Дендрологічного  парку Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва, ПОСЛУГА З ВОДОПОСТАЧАННЯ БУДЕ ВІДСУТНЯ 27.10.21 ОРІЄНТОВНО ДО 17:00.
26 Жовтня, 2021 р., 10:40
Шановні мешканці селища Рогань!  26 жовтня 2021 року будуть проводитись ремонтні роботи на водонапірній вежі вул. Горького, у зв'язку з цим по вул. Горького, вул.Культури та вул. Кантемирівська з 10:00 до 15:00 буде знижено тиск в системі водопостачання та можливі перебої з водою!
25 Жовтня, 2021 р., 09:33
За інформацією  КП «Харківводоканал», у зв’язку з проведенням ремонтних робіт в Індустріальному  районі міста Харкова , ВОДОПОСТАЧАННЯ В СЕЛИЩІ ДОКУЧАЄВСЬКЕ БУДЕ ВІДСУТНЄ 25.10.2021 З 10:00 ДО ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ.
25 Жовтня, 2021 р., 09:17
АКТУАЛЬНІ СТАТТІ ДО ЗАВАНТАЖЕННЯ ! БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ГУ ДПС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ :  HTTPS://KH.TAX.GOV.UA/  АБО ТЕЛЕГРАМ КАНАЛІ : HTTPS://T.ME/TAX_GOV_UA
24 Жовтня, 2021 р., 14:20
Шановні мешканці сел. Докучаєвське (учб. міст. ХНАУ, Учгосп)! У зв'язку з ліквідацією пориву на території Дендрологічного  парку Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва, ПОСЛУГА З ВОДОПОСТАЧАННЯ БУДЕ ВІДСУТНЯ 25.10.21 З 09:00 ДО 15:00.