20 Жовтня, 2021 р., 12:23
Шановні мешканці сел. Докучаєвське (навч. міст. ХНАУ)! У зв'язку з ремонтом водогону в сел. Докучаєвське біля будинку №28, 20 жовтня з 13:00 до 17:00, буде тимчасово призупинено водопостачання.
19 Жовтня, 2021 р., 15:58
Шановні мешканці селища Рогань!  20 жовтня 2021 року будуть проводитись ремонтні роботи на водонапірній вежі вул. Горького, у зв'язку з цим по вул. Горького, вул.Культури та вул. Кантемирівськаз 06:00 до 16:00 буде знижено тиск в системі водопостачання та можливі перебої з водою!
18 Жовтня, 2021 р., 09:44
Повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 886 затверджено «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь» (далі – Порядок), з яким можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/886-2021-%D0%BF#Text  (додається).
13 Жовтня, 2021 р., 11:08
АКТУАЛЬНІ СТАТТІ ДО ЗАВАНТАЖЕННЯ ! БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ГУ ДПС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ :  HTTPS://KH.TAX.GOV.UA/  АБО ТЕЛЕГРАМ КАНАЛІ : HTTPS://T.ME/TAX_GOV_UA
07 Жовтня, 2021 р., 09:51
06 Жовтня, 2021 р., 11:27
Постановою Кабінету міністрів України від 22 вересня 2021 р. № 981, продовжено адаптивний карантин до 31 грудня 2021 року та оновлено окремі карантинні обмеження.
05 Жовтня, 2021 р., 09:32
Мінцифра та партнери запустили сервіс електронних конкурсів на платформі ВзаємоДія. Інститути громадянського суспільства зможуть подавати пропозиції своїх проєктів та в разі перемоги отримувати державні гранти на їх реалізацію. Відтепер всі етапи — від оголошення конкурсу до визначення переможців — відбуватимуться онлайн. Наступний етап — зробити підписання договору організатора з переможцем теж безпаперовим.