02 Серпня, 2018 р., 17:12
Шановні мешканці Роганської об’єднаної територіальної громади, доводимо до Вашого відома що 03.08.18 в сел.Рогань вул Культури с 1-43  , вул.Садова 2-20 с 9 до 15-00 години відбудеться відключення електроенергії на підстанції.
31 Липня, 2018 р., 16:29
Світова спільнота відзначає 30 липня Всесвітній день протидії торгівлі людьми. За оцінкою Міжнародної організації праці, жертвами примусової праці є 21 млн людей, серед яких найбільше жінок і дітей.
27 Червня, 2018 р., 08:26
Виконавчий комітет Роганської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти «Роганська гімназія» Роганської селищної ради, Харківського району, Харківської області. Датою оголошення конкурсу вважати дату публікації оголошення в офіційних друкованих джерелах.
27 Червня, 2018 р., 08:25
Виконавчий комітет Роганської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти «Роганський аграрний ліцей» Роганської селищної ради, Харківського району, Харківської області. Датою оголошення конкурсу вважати дату публікації оголошення в офіційних друкованих джерелах.
08 Червня, 2018 р., 09:30
З 04 по 05 липня 2018 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».