Вітаємо з Першотравнем!
Дата: 30.04.2021 12:37
Кількість переглядів: 278
День Першотравня давно увійшов у наше життя традиційними гаслами – Мир, Праця, Травень, символізуючи радість мирної праці, творчої наснаги, весняного настрою. Щороку в перший день травня ми вшановуємо працьовитих людей, їх відданість професії, цілеспрямованість, професіоналізм.
Нехай Першотравень відкриє нові горизонти для реалізації всіх можливостей, досягнення поставлених цілей, втілення творчих здібностей задля успіхів у роботі та благополуччя в родині!
Нехай ваша праця завжди буде плідною, а удача супроводжує вас у всіх починаннях!
Щастя, Миру, Добробуту!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396740/b2635d8c79aa90a89f7b80c74d1684ea.jpg)
« повернутися