Щиро вітаємо Мілану з бронзовою перемогою на турнірі «Принцеса Лебідь»!
У період з 27 по 29 березня у місті Біла Церква відбувся турнір з художньої гімнастики «Принцеса Лебідь». Захід зібрав талановитих спортсменок з різних куточків України, які продемонстрували високий рівень підготовки, грацію та майстерність.
Учениця 6-А класу КЗ «Роганський ліцей» Кріцина Мілана гідно представила свій навчальний заклад на цих змаганнях. За підсумками виступів вона виборола почесне 3 місце у категорії А.
Окрему подяку висловлюємо батькам Мілани за підтримку, віру в доньку та допомогу у розвитку її спортивного таланту. Саме завдяки їхній турботі, наполегливості та щоденній участі стають можливими такі вагомі досягнення.
Щиро вітаємо Мілану з чудовим результатом та бажаємо подальших успіхів, нових перемог і спортивних досягнень!


