Тренінг Програми DOBRE «Експертне поле працівників органів місцевого самоврядування. Техніка антивигорання, техніка антистресу, робота з негативом»



















Відбувся тренінг Програми @DOBRE. Голос громад - Харківщина для працівників органів місцевого самоврядування, комунальних закладів та установ, а також представників громадських організацій Роганської громади «Експертне поле працівників органів місцевого самоврядування. Техніка антивигорання, техніка антистресу, робота з негативом» — який провели досвідчені експерти проєкту Ольга Макарова та Дмитро Ляховецький.
Працівники різних установ щодня стикаються з відповідними викликами. Як залишатися продуктивними, зберігати енергію та піклуватися про власне емоційне здоров'я?
На тренінгу учасники:
-
Розглянули причини, симптоми та наслідки емоційного вигорання і стресу.
-
Ознайомилися практично з ефективними техніками антистресу та релаксації.
-
Відпрацювали методи роботи з негативом та навчились перетворювати стресові ситуації на конструктивний досвід.
Захід відбувся в межах проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). У Харківській області виконавцем проєкту є ГО «Агенція локальних ініціатив».
Дякуємо всім учасникам за активність і бажання вдосконалювати свої навички, а також нашим експертам за професіоналізм і підтримку!
#DOBRE #Тренінг #Антивигорання #МісцевеСамоврядування