На фронті загинув мешканець нашої громади

Дата: 24.07.2024 11:10

Шановні мешканці Роганської громади,
З глибоким сумом повідомляємо про втрату нашого мешканця старостинського округу Хроли, військовослужбовця військової частини А4741, лейтенанта Гладуненка Віталія Олександровича, 1985 року народження. Під час виконання бойового завдання, пов'язаного із захистом нашої Батьківщини, відданий військовій присязі на вірність Українському народові, Він загинув 11 липня 2024 року поблизу населеного пункту Часів Яр, Бахмутського району Донецької області.
Віталій Олександрович проявив велику мужність і самовідданість, захищаючи нашу Україну. Його героїчний вчинок є прикладом справжнього патріотизму та відваги, який завжди залишатиметься у наших серцях.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Героя. Нехай його подвиг буде вічно пам'ятний, а душа знайде спокій у світлому небі.

Прощяння з Героєм відбудеться о 13:00, 25.07.2024, біля храму в селі Хроли.Фото без опису