Подання уточнюючої декларації з МПЗ

Дата: 11.07.2024 17:09

Фото без описуГоловне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що платник податків самостійно визначає необхідність подання уточнюючих декларацій у разі, якщо у майбутніх податкових періодах він виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Додатки до декларації з мінімального податкового зобов'язання є невід’ємною частиною декларації, у разі виявлення у попередніх періодах помилок, які вплинули на заниження розрахунку значення МПЗ і відповідно єдиного податку до сплати, платник податків може скористатися своїм правом у рамках ст. 50 ПКУ та уточнити податкові зобов’язання. При цьому, у разі виявлення таких обставин, сума грошових зобов'язань буде визначатися контролюючим органом самостійно.