Вважався зниклим безвісти: підтвердилась загибель військового

Дата: 10.05.2024 15:36

Сьогоднішній день став вкрай важким для нашої громади. Ми з великим жалем маємо повідомити про подвійну втрату, яка вразила наше спільноту.
Єрмаков Євген Юрійович, наш сміливий захисник, віддав своє життя за Україну ще 30 серпня 2023 року поблизу селища Кліщіївка, Донецької області. Понад 8 місяців Євген перебував у статусі зниклого безвісти.
Вічна пам’ять та шана Герою за захист України. Розділяємо з родиною біль непоправної втрати та висловлюємо глибоке співчуття. Громада готується з усіма належними почестями зустріти воїна , який повертатиметься з війни “на щиті”.
Прощання з полеглим героєм відбудеться завтра, 11 травня 2024 року, о 10:30 за адресою: вулиця Культури 74, селище Рогань. О 11:00 відбудеться прощання на кладовищі.Фото без опису