Шановні споживачі КП "ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"!

Дата: 29.04.2024 13:00

Наполегливо просимо вас терміново сплатити наявну заборгованість за теплопостачання, водопостачання та водовідведення в повному обсязі.

Наразі питання розрахунків споживачів за послуги стоїть досить гостро. На сьогодні заборгованість населення за послуги підприємства становить майже 28 млн. грн.
В разі непогашення даного боргу підприємство стикається з ризиком арешту та припинення надання послуг, що ставить під загрозу надання послуг для населених пунктів усієї громади. Проведення наступного опалювального сезону стане неможливим, а надання послуг водопостачання може бути припинене у зв'язку з відключенням від електропостачання на об'єктах підприємства.

Нагадуємо, що угоди між мешканцями та підприємством передбачають обов’язки обох сторін: надавача послуг - забезпечувати їх якісно та вчасно, та споживача - вчасно розраховуватися за надані послуги.
Звертаємося до вас із закликом бути відповідальними громадянами, врегулювати свої фінансові зобов'язання та уникати подальшого зростання заборгованості.

Якщо в силу певних обставин ви не маєте можливості одномоментно сплатити весь борг, для врегулювання питання необхідно проводити щомісячне рівномірне погашення заборгованості.

Звертаємось до кожного, хто має можливість зробити свій внесок у вирішенні цієї проблеми - будь ласка, зробіть це!
Дякуємо за увагу та розуміння.