В Роганській громаді відбулася фасилітаційна сесія в межах проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програма DOBRE

Дата: 22.04.2024 10:50

17 квітня в Роганській громаді відбувся черговий етап реалізації проєкту разом з DOBRE. Голос громад - Харківщина. Розвиток громадянського суспільства неможливий без успішної діяльності громадських організацій. Саме їх підтримці були присвячені ці зустрічі. Спільна робота ОМС та ОГС дозволяє об'єднати ресурси для досягнення спільних цілей та ефективного вирішення соціально важливих проблем.

Під час заходу учасники дізналися про важливість проведення оцінки спроможності як необхідного етапу розвитку організації. Разом з представниками проєкту – Наталією Буйновою, Ольгою Макаровою, Валентиною Смачило – визначили поточний рівень розвитку власних організацій, який дозволить розробити ефективний план розвитку.

Обговорювали місію організацій, необхідність розробки внутрішніх політик, стратегічного плану та комунікаційної стратегії, механізмів взаємодії із внутрішніми та зовнішніми стейкхолдерами, розвиток кадрового потенціалу та багато інших актуальних питань.
Більш детально з умовами проєкту можна ознайомитись на офіційній сторінці