Візит представників Програми USAID DOBRE в Роганську громаду

Дата: 10.04.2024 17:00

Зазвичай подібні дописи починаються зі слів: «Сьогодні наша громада зустрічала партнерів». Але це не просто наші партнери чи колеги, це наші друзі. Адже саме друзі - це ті, з ким ми ділимо свої радості і суми, злети і падіння.

Тому, ми мали честь і радість приймати наших друзів, представників Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Під час візиту наші друзі та гості з Програми USAID DOBRE не лише отримали змогу побачити життя нашої громади у цей складний час, але й переконалися на власні очі, на скільки важливою стала підтримка, яку надає ця програма. Завдяки їхній підтримці, наші комунальні підприємства отримали інструменти та обладнання для проведення робіт з ліквідації наслідків ворожих обстрілів. Було закуплено та доставлено генератори, які забезпечують роботу котельні селища Докучаєвське й будівлі, в якій знаходиться лікарня та Центр надання соціальних послуг.

Однак напрями нашої співпраці не обмежуються лише наданням допомоги. На даний момент громада працює над:

- Програмою комплексного відновлення територій Роганської громади

- Проєктом Місцевого економічного розвитку

- Проєктом Міжмуніципального співробітництва з сусідніми громадами

- Актуалізацією стратегії громади

- Проєктом "Голос громади у місцевому самоврядуванні"

Цей візит підкреслив не лише важливість нашої співпраці, але й її вплив на життя наших мешканців. Ми дякуємо нашим друзям з DOBRE за їхню безмежну підтримку та відданість нашим спільним зусиллям на шляху до кращого майбутнього. Спільно ми здатні на більше, і ми впевнені у нашому успіху!

Програма USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) - це дев’ятирічна ініціатива, яка виконується Глобал Ком’юнітіз та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на підтримку та розвиток територіальних громад, допомагаючи їм здійснювати переваги децентралізації (https://www.facebook.com/decentralizationisdobre).