Загинув герой Роганської громади

Дата: 01.04.2024 17:00

Роганська громада оплакує втрату ще одного свого відважного сина - Максима Сергійовича Пелипенко. Він був  сапером-радіотелефоністом 1 відділення інженерно-саперного взводу військової частини А4821.
Під час виконання свого бойового завдання Максим був вірний присязі та віддав своє життя, загинувши у районі села Семенівка Покровського району Донецької області 29 березня 2024 року. Протягом всього періоду служби у військовій частині А4821 Максим проявив себе з найкращого боку.
Він завжди виконував свої функціональні обов'язки сумлінно та якісно, відзначався високою особистою відповідальністю та готовністю виконувати доручені справи.
Хай він спочиває з миром, а його подвиг завжди буде у пам'яті та вшановуватися в наших серцях.