Презентаційна зустріч "ГОЛОС ГРОМАДИ У МІСЦЕВОМУ САМОВРЯДУВАННІ "

Дата: 22.03.2024 11:24

Роганська селищна рада висловлює щиру подяку усім, хто долучився до презентаційної зустрічі "ГОЛОС ГРОМАДИ У МІСЦЕВОМУ САМОВРЯДУВАННІ ".

Це була надзвичайно важлива подія для нашої громади, де ми отримали можливість ознайомитися з основними етапами та заходами, передбаченими під час реалізації проєкту, що стане важливим кроком на шляху до подальшого розвитку Роганської громади.

Під час зустрічі були презентовані ключові напрями проєкту, такі як:

• Зміцнення згуртованості та залучення громадськості на основі деліберативного підходу в територіальній громаді.

• Підвищення спроможності місцевих ОГС та підтримка місцевих ініціатив та проєктів.

• Підтримка молодіжної роботи та розширення можливостей молоді.

Також відбулося живе обговорення напрямів проєкту та процесу їх реалізації під час кавової перерви.

Ми хочемо висловити щиру вдячність адміністрації ГО “Агенція локальних ініціатив” за їхню велику працю та підтримку.

Зараз ми повні енергії та натхнення, щоб працювати над втіленням цих ідей та проєктів для нашої громади. Разом ми здатні зробити більше!

Можливістю долучитись до проєкту , ми завдячуємо Програмі USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE)  - це дев’ятирічна ініціатива, яка виконується Глобал Ком’юнітіз та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма спрямована на підтримку та розвиток територіальних громад, допомагаючи їм здійснювати переваги децентралізації.