Важливе повідомлення щодо пожежної безпеки! НЕ ПАЛІТЬ СУХОСТІЙ!

Дата: 14.03.2024 14:28

Шановні мешканці Роганської громади,

Паління сухостою - це не лише небезпека для вас та оточуючих, але й серйозне порушення закону.
У період дії військового стану це розцінюється як диверсія, а, отже, такі дії вважаються кримінальним злочином, який передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.
Окрім того, це тягне за собою адміністративні стягнення від 6120 грн до 153 000 грн в залежності від нанесеної шкоди.

Підпал сухостою може спричинити масові пожежі, загасити які досить складно, бо це потребує залучення значної кількості рятувальних сил, пального і спецтехніки.
Слід зазначити, що паління сухостою призводить до великої шкоди для нашого середовища та здоров’я населення. Вогонь вивільняє шкідливі речовини, які можуть призвести до серйозних проблем зі здоров’ям.
Ми закликаємо всіх дотримуватись правил пожежної безпеки та бути відповідальними!Фото без опису