Роганська селищна військова адміністрація

Харківської області

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проводить набір

Дата: 20.02.2024 11:28
Кількість переглядів: 71

 

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут призначений для підготовки військових фахівців за освітньо-професійним ступенем "молодший бакалавр" для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб сержантського та старшинського складу в Збройних Силах України.

 

Форма навчання денна, термін підготовки до 2 роки.

 

Підготовка в коледжі здійснюється за спеціальностями Електронні комунікації та радіотехніка і Комп’ютерні науки, які в сучасних умовах є затребуваними у військах.

 

 До коледжу приймаються за власним бажанням громадяни України, які здобули повну загальну середню освіту, професійно-технічну або вищу, відповідають установленим вимогам проходження військової служби та успішно пройшли вступні випробування.

На навчання приймаються особи з числа цивільної молоді та ліцеїсти віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання;

Також є можливість вступу на навчання військовослужбовцям за контрактом, військовослужбовцям строкової військової служби, резервістам та військовозобов’язаним, які не мають військових звань офіцерського складу – віком до 30 років.

 

Проведення вступної компанії до коледжу, попередньо, заплановано у м. Полтава. 

Всі абітурієнти безпосередньо в коледжі проходять психологічне обстеження, медичний огляд військово-лікарською комісією, проводиться оцінка рівня їх фізичної підготовки, здійснюється вступні випробовування.

Для конкурсного відбору зараховуються бали сертифікату:

- національного мультипредметного тесту, це українська мова та математика, а також на вибір Фізика, Іноземна мова, Історія України, Хімія або Біологія;

- якщо в коледж виявили бажання вступити громадяни України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, то вони  повинні мати відповідні сертифікати за 2020 та 2021 роки, з української мови, а також на вибір Математика, Фізика або Історія України.

- також абітурієнтам надано право вступати до нашого закладу по вступним випробуванням, це іспити, які проводяться безпосередньо в коледжі у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів, це Українська мова та Математика і на вибір Фізика або Історія України.

 

Навчання у коледжі надає можливість:

Здобути передвищу освіту за рахунок видатків державного бюджету, одержати гарантоване працевлаштування після закінчення навчання, а також продовжувати навчання в подальшому за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «магістр», у такому разі під час навчання у вищих військових навчальних закладах, курсантам під час навчання виплачується грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом Збройних Сил України.

Після закінчення навчання курсанти отримують диплом молодшого бакалавру державного зразку, їм присвоюється первинне військове звання осіб сержантського та старшинського складу «молодший сержант».

Термін навчання в коледжі зараховується до строку проходження строкової військової служби.

У процесі навчання курсанти коледжу знаходяться на повному державному забезпеченні, це безкоштовне навчання, забезпечення приміщенням для проживання, грошовим забезпеченням, триразовим харчуванням, забезпечення обмундируванням та іншим речовим майном, а також медичним забезпеченням.

Матеріально-технічна база коледжу, як ви бачили у відеоматеріалі, включає: навчальний корпус з навчальними аудиторіями, лабораторіями, конференц залами, бібліотеками, гуртожиток, казармені приміщення, стадіон, спортивне містечко, тренажерний зал, стройовий плац, радіополігон, військове стрільбище, начально-тактичне поле, їдальня.

 

За час навчання курсантам надаються не тільки фундаментальні та спеціальні знання у галузі зв’язку, що дозволяють зайняти гідне місце в лавах Збройних Сил України, а й одночасно здійснюється виховання в дусі патріотизму та поваги до нашої держави, до бойових та військових традицій.

 

Будь ласка, на екрані зазначені адреси сайтів інституту та коледжу, електронні адреси, а також контактні телефони посадових осіб коледжу, які нададуть консультації абітурієнтам або їх батькам і взагалі всім хто зацікавився інформацією щодо вступу в наш військовий навчальний заклад.

Для довідки: Порогові рівні для здачі вправ з фізичної підготовки:

Чоловіки: 

Біг на 100 м. – 15,8 с.

Біг на 3 км. – 15 хв.

Підтягування на перекладені – 9 р.

              Жінки:

Біг на 1 км. – 5хв. 40 с.

Згинання розгинання рук в упорі лежачи – 20 р.

Вправа на прес – 30 р.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь