ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Дата: 18.01.2024 16:00

18 січня 2024 року у Виконавчому комітеті Роганської селищної ради розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо БАБАЄВОЇ Інни Миколаївни, адміністратора відділу «ЦНАП», БОЖКО Ольги Вікторівни, головного спеціаліста із закупівель, ВОРОНІНОЇ Ірини Анатоліївни, заступника головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності,, ЗАЙЦЕВА Андрія Ігоревича, начальника служби у справах дітей, ЗОСІМ Анастасії Володимирівни, спеціаліста І категорії сектору цивільного захисту населення і територій,  ІВАЩЕНКО Ірини Миколаївни, головного спеціаліста по роботі з персоналом, КОЛОМІЄЦЬ Ірини Костянтинівни, адміністратора відділу «ЦНАП», ЛАВРИНЕНКА Олега Володимировича, спеціаліста І категорії служби у справах дітей, МАКСИМОВОЇ Тетяни Володимирівни, спеціаліста І категорії відділу економічного розвитку, інвестицій, міжнародної співпраці, комунікацій та туризму, ПАНОВА Павла Васильовича, головного спеціаліста-архітектора, ПИХТІНОЇ Ірини Вікторівни, головного спеціаліста служби у справах дітей, СОЛОВЙОВА Сергія Володимировича, головного спеціаліста служби у справах дітей.

18 січня 2024 року в Роганській селищній військовій адміністрації розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо НОВІЧЕНКО Тетяни Анатоліївни, головного спеціаліста Роганської селищної військової адміністрації.