Роганська селищна військова адміністрація

Харківської області

Яку назву та адресу господарської одиниці необхідно зазначити ФОП у розрахунковому документі, якщо така ФО здійснює розрахункову операцію вдома у замовника?

Дата: 17.11.2023 08:30
Кількість переглядів: 66

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що обов’язкові реквізити фіскального касового чека на товари (послуги) (далі – фіскальний чек) визначені пунктом 2 розділу II Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 № 13 із змінами та доповненнями, згідно з яким у фіскальному касовому чеку зазначаються обов’язкові реквізити, зокрема, назва господарської одиниці – найменування, яке зазначене  документів на право власності або користування господарської одиницею і відповідає довіднику «Типи об’єктів оподаткування» та повідомлене ДПС формою 20-ОПП (рядок 2); адреса господарської одиниці – адреса, яка зазначена в документі на право власності чи користування господарською одиницею (назва населеного пункту, назва вулиці, номер будинку/офісу/квартири) та повідомлена ДПС формою 20-ОПП (рядок 3).

 

Суб’єкт господарювання при реєстрації реєстратора розрахункових операцій або програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись РРО/ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган (повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП).

Враховуючи зазначене, суб’єкт господарювання у розрахунковому документ зобов’язаний зазначити назву та адресу господарської одиниці, про яку він повідомив ДПС у формі 20-ОПП.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь