Підсумки акції «Смілива гривня»
Щирі вітання, дорогі учасники акції «Смілива гривня»!
З великим задоволенням хочемо поділитися прекрасною новиною. Зібрані кошти, а саме 15482,40 грн., вже були перераховані на рахунок Національного банку України. Кінцева сума виявилась навіть більшою, ніж ми передбачали. Чудові співробітниці банку та рахувальні машинки дійсно допомогли нам визначити точну суму, адже загальна кількість монет була величезною.
Кожна ваша гривня зробила свою важливу роботу та допомогла нам у підтримці Збройних Сил України. Це наше спільне досягнення, яке показує, що разом ми можемо здійснити неймовірні речі. Дякуємо кожному і кожній, хто взяв участь, кинувши свою монетку у наші спеціально обладнані коробки. Ваш внесок має величезне значення для захисту нашої країни та наших воїнів
Нехай кожна вкладена гривня принесе мир та безпеку нашій Україні!